Treneru štābs


Nunzio Zavettieri

19.04.1967 | Itālija

Galvenais treneris

Leonardo Iparraguirre

04.06.1974 | Brazīlija

Fiziskās sagatavotības treneris

Pavel Polikarpov

13.03.1980 | Krievija

Vārtsargu treneris

Maksims Kirilovs

04.07.1991 | Latvija

Tulks

Andrejs Sitiks

15.09.1988 | Latvija

Administrātors