Zaudējums pret Sanktpēterburgas FC ZENIT II komandu


17 Feb

Savu pirmo pārbaudes spēli treniņnometnē Turcijā aizvadījusi FK "Spartaks" Jūrmala komanda, tiekoties ar FC Zenit II komandu no Sanktpēterburgas. Pirmajā puslaikā abām komandām spēlējot piesardzīgu futbolu vārti tā arī netika gūti, otrajā puslaikā FC Zenit II komanda spēles rezultātu atklāja Vasilijs Zaprjegajevs 62' minūtē pēc precīza stūra sitiena. 


16.Februārī, FK "Spartaks" Jūrmala turpinot gatavošanos jaunajai futbola Virslīgas sezonai, Tucijā aizvadīja pirmo pārbaudes spēli ar Sanktpēterburgas "'Zenit II " komandu. Abās komandās varēja novērot eksperimentālos sastāvus vēl pat spēlei nesākoties. Jūrmalniekiem sākumsastāvā devās trīs pārbaudāmie spēlētāji. Pirmo puslaiku abas komandas spēlēja piesardzīgi, kaut arī lielāks bumbas pārsvars bija vērojams pretinieku komandai, "Spartaks'' komandai bija arī ļoti bīstami momenti, kuri tomēr ar vārtu guvumu nebeidzās. Ir jāatzīme, ka komandas spēles nogriežņos mēģināja izmantot dažādas taktiskās spēles modeļus, līdz ar to šo spēli abu komandu treneri arī nodēvēja par taktiski - eksperimentālo. Pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirta rezultātu.

Otro puslaiku agresīvi bija iesākusi FC ZENIT II komanda, kas arī atklāja rezultātu spēles 62.minūtē pēc precīza raidījuma ar galvu. Divas minūtes vēlāk Zenit komanda savu pārsvaru divkāršoja, gūstot arī pēdējos vārtus šajā spēlē. 

Atgādināsim, ka FK "Spartaks" Jūrmala komandai šī bija pirmā pārbaudes spēle, un kopumā tiks aizvadītas piecas spēles, pret komandām no Krievijas un Kazahstānas. Nākošo spēli aizvadot jau pēc trīs dienām ar FC Akzhayik Uralsk.

Pārbaudes spēļu kalendārs Turcijā : 

 


Informāciju sagatavoja:

FK "Spartaks" Jūrmala

Sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem : Jūrmala / Nike / Sportland /  Mangaļi / Medsport / Jūrmalas Vārds /  Fututre Football Latvia /


Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.