Viena no vissvarīgākām spēlēm šosezon ir noslēgusies ar FK “Liepāja/Mogo” uzvaru 1:0


04 Nov

Pirmajā puslaikā spēli aktīvi uzsāka mūsu futbolisti. Jau spēles 4. minūtē pēc Kovaļova piespēles laba izdevība bija Prudņikovam, bumba trāpīja tieši rokās vārtsargam. Puslaika vidū spēle nedaudz izlīdzinājusies, abas komandas sāka spēlēt uzmanīgi un ar maksimālo koncentrāciju. Tomēr, 23. minūtē šķiet nevainīgajā situācijā bumba nonāca mūsu vārtos. Ar lielisko tālsitienu no 25 metriem ir izcēlies Mārtiņš Ķigurs. Spēles temps uzreiz pieauga. Vairākas asas epizodes bija gan vienai, gan otrai komandai.

Pēc pārtraukuma, kā jau bija gaidīts mūsu komanda aizgāja uz priekšu. Nervozitāte auga ar katru minūti. 52. minūtē par strīdīgu pārkāpumu brīdinājumu saņēma Tomas Mikuckis. Pirmā maiņa mūsu komandas sastāvā notika 60. minūtē, pussarga Andreja Kovaļova vietā laukumā devies vēl viens uzbrucējs Kaspars Svārups. Liepājnieki piespiedās pie saviem vārtiem. 68. minūtē Stuglis apturēja pretinieku pretuzbrukumu ar noteikumu pārkāpumu, par ko saņēma dzelteno kartīti. Nākamajā mūsu uzbrukumā Kaspars Svārups ar lielisku tālsitienu raidīja bumbu nedaudz garām vārtu stabam. Zaudēt vairs nebija ko un 71. minūtē Jevgēnija Kobzara vietā laukumā devās trešais uzbrucējs Ariagners Smits. Kaislība pieauga, 80. minūtē laukumā notika neliela sadursme. Spēlējot “uz visu banku”, 81. minūtē Artemija Maļejeva vietā laukumā izgāja ceturtais uzbrucējs Diego Aguirre, kuram jau pēc minūtes bija lieliskā iespēja, bet nesanāca sitiens. Atlikušajā spēles laikā “Spartaks” ar pēdējiem spēkiem mēģināja iet uz priekšu, bet diemžēl vārtus gūt tā arī neizdevās, turklāt jau kompensācijas laikā otro brīdinājumu saņēma Tomas Mikuckis un šo spēli mūsu komanda pabeidza desmit vīru sastāvā.

#fkspartaks #fkliepajamogo #Virsliga2018 #futbols#LIEvsSPA

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.