''VENTSPILS'' ASUMIEM BAGĀTĀ SPĒLĒ NOSARGĀ UZVARU PĀR ''SPARTAKU''

10 Mar

Svētdien, 10. martā Ventspils 2. pamatskolas futbola laukumā tika aizvadīta Optibet Virslīgas spēle starp FK ''Ventspils'' un FK ''Spartaks'' komandām. Uzvaru ar 2:1 izcīnīja ventspilnieki, kopumā abām komandām aizvadot asumiem bagātu cīņu.

Mača rezultātu 26. minūtē atklāja viens no ventspilnieku līderiem Ajeguns Tosins, kurš vārtu guvumā pārvērta lielisku Amansiu Forteša piespēli. Otrā puslaika pirmajā daļā izgājienu vienatnē pret pretinieku vārtsargu izmantoja jau pats Fortešs, taču saasinājumu mača galotnē veicināja uz maiņu nākušā ''Spartaka'' uzbrucēja Edgara Gaurača gūtie vārtie. Pēdējās minūtēs gan izlīdzinājumu Jūrmalas klubs nespēja gūt, mačam noslēdzoties ar 2:1 ''Ventspils'' labā.

Nākošo spēli FK ''Ventspils'' aizvadīs 16. martā, kad viesos tiksies ar ''Jelgavu'', savukārt ''Spartakam'' gaidāma cīņa savā laukumā pret ''RFS''.

FK Ventspils  2:1 (1:0)  FK Spartaks

Vārti: Tosin 26', Fortes 58' - Gauračs 86'

2019.03.10 13:00 | Ventspils 2. pamatskolas stadions