Vasara 2019: Somijas pussargs Sergei Eremenko pastiprina kluba rindas


09 Aug
Vasara 2019: Somijas pussargs Sergey Eremenko pastiprina kluba rindas

Sergei Eremenko – 20 gadus vecs pussargs no Somijas. Dzimis 1999. gadā 6. janvārī Somijā. Sergejs ir slavenā PSRS futbolista Alekseja Jerjomenko dēls. Sergeja vecākais brālis Aleksejs ir mūsu kluba sporta direktors, bet vēl viens brālis Romāns pārstāv Krievijas premjerlīgas klubu FC „Rostov”.

Savu profesionālo karjeru futbolā Sergejs uzsāka Somijā un ir FF „Jaro” jaunatnes sistēmas audzēknis. Vairākkārt tika izsaukt uz Somijas jaunatnes futbola izlasēm. 2016. gadā Sergejs bija pārcelies uz Šveices FC „Basel” jaunatnes komandu, kur bija spēlējis U18 un U21 vecumu grupu komandās. 2018. gadā futbolists pārgāja uz mūsu klubu, no kurienes uzreiz tika izīrēts uz Maskavas „Spartak” dublieru komandu, kur spēlēja gan U20 Premjerlīgā, gan FNL (Krieviijas otrā pēc spēka līga). Pēdējo pusgadu futbolists pavadīja Somijas klubā „SJK Seinäjoki”, kuru trenē viņa tēvs. Spēlētājam ir dubultā pilsonība Somijas un Krievijas.

Sveicam Sergeju komandā un novēlam, lai viss izdodas!

#fkspartaks #SergeyEremenko 
Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.