Vasara 2019: Laipni lūgts, Verner!


25 Jun

Mūsu komandai ir pievienojies Latvijas spēlētājs Verner Zalaks. Futbolists dzimis 1997. gada 5. aprīlī Jēkabpilī. Jēkabpils futbola sistēmas audzēknis. Karjeras laikā pārstāvēja  FK “Jelgava”, BFC “Daugavpils” un Spānijas klubu “Rayo Cantabria”.

Virslīgā aizvadīja 31 spēli. Futbolists vairākkārt tika izsaukts uz Latvijas jaunatnes izlasēm.

Laipni lūgts komandā! Novēlam aizvadīt veiksmīgu sezonu!

“Esmu priecīgs pievienoties Spartakam. Esmu gatavs izaicinājumam palīdzēt komandai sasniegt augstākos rezultātus, ka arī pilnveidot sevi kopā ar labu trenera štābu. Komandā esmu iejūties ļoti labi. Kluba vadība, treneri un komandas biedri laipni uzņēma. Ar visiem esmu iepazinies un atradis kopējo valodu. Spartaks uzņēma labus apgriezienus čempionātā. Ceru, ka spēšu palīdzēt komandai ar savu spēli laukumā.“ – komentē savu pievienošanos mūsu komandai Verners Zalaks.

#fkspartaks #VernersZalaks 

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.