Vasara 2019: Jānis Krautmanis pievienojies mūsu klubam


25 Jun

Jānis Krautmanis – 22 gadus vecs aizsargs no Latvijas. Dzimis 1997. gadā 22. aprīlī Tukumā. Savus pirmos soļus futbolā ir veicis Liepājā. Karjeras laika pārstāvēja FK Liepāja, RTU/Skonto un Valmiera Glass ViA komandas. Virslīgā aizvadīja 16 spēles, guva 1 vārtus.

Sveicam Jāni komandā un novēlam, lai viss izdodas!

“Komandā iejutos ļoti labi, čaļi ir ļoti atsaucīgi un palīdzēja aprast ar jaunajiem apstākļiem. Ir viegli uz laukuma saprasties ar visiem spēlētājiem! No sevis sagaidu , ka spēšu attīstīties kā spēlētājs vēl vairāk, un palīdzēt komandai sasniegt izvirzītos mērķus! Komanda tiešām spēlē uzbrūkošu futbolu ar daudz gūtiem vārtiem, spēlē atraktīvu futbolu, kā jau pie itāļu trenera pienākas. Klubs labi sabalansēts ar vietējiem un ārzemju spēlētājiem, ir pieredzējuši spēlētāji, kas var palīdzēt mums jaunajiem uz laukuma ar padomiem“ -  atzīst pats Jānis pēc pievienošanās mūsu komandai.

#fkspartaks #JānisKrautmanis

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.