Vasara 2019: Igors Tarasovs – laipni lūgts Jūrmalā


09 Aug

Vasara 2019: Igors Tarasovs – laipni lūgts Jūrmalā

Igors Tarasovs – 30 gadus vecs Latvijas pussargs. Dzimis 1988. gadā 16. oktobrī Rīgā. Divkārtējs Latvijas futbola Virslīgas čempions un divkārtējs Latvijas kausa ieguvējs „Skonto” un „Ventspils” klubu rindās. Igors Tarasovs ir aizvadījis 30 spēles Latvijas nacionālās izlases rindās. Karjeras laikā pārstāvēja FK „Olimps”, FK „Skonto”, FK „Ventspils”, PFC „Simurq” (Azerbaidžāna), FC „Neman Grodno” (Baltkrievija), FC „Giresunspor” (Turcija), FC „Jagiellonia”, FC „Slask Wroclaw” (abi Polija). Uz mūsu klubu futbolists pārgāja kā brīvais aģents.

Latvijas futbola Virslīgā Igors Tarasovs aizvadīja 160 spēles, guva 20 vārtus. Pēdējo spēli Virslīgā Igors aizvadīja tālajā 2013. gadā FK „Ventspils” rindās. Interesants fakts, ka savus pēdējos vārtus Virslīgā Tarasovs guva tieši spēlē pret Jūrmalas „Spartaks” 2013. gada 28. septembrī.  

Esam priecīgi sveikt tik pieredzējušo spēlētāju mūsu komandā. Novēlam veiksmīgu sezonu!

#fkspartaks #IgorsTarasovs

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.