SYNOTTIP VIRSLĪGAS 16. KĀRTĀ PRET FK METTA/LU


30 Jul


Šodien plkst. 18:00 mūsu klubs aizvadīs kārtējo mājas spēli Synottip Futbola Virslīgā. Šoreiz mūs gaida interesanta cīņā pret FK “Metta/Latvijas Universitāte” no Rīgas. Neraugoties uz to, ka rīdzinieki turnīra tabulā ir iekrājuši tikai 4 punktus 15 spēlēs, spēlēt pret šo klubu visu laiku bija grūts uzdevums.


Skaidrs, ka emocionāli esam uz laba viļņa, jo pēdējās nedēļas laikā guvām divas pārliecinošas mājas uzvaras, kur kopā iesitām desmit vārtus (4:1 pret FK “Jelgavu”; 6:0 pret “La Fiorita 1967”). Ceram, ka arī šodien mēs spēsim atrast savu spēli un iepriecināt mūsu līdzjutējus ar skaistu futbolu un gūtiem vārtiem, bet apzināmies, ka šis būs grūts uzdevums.


Šosezon pret FK “Metta/Latvijas Universitāte” jau esam aizvadījuši divas spēles Synottip Virslīgas ietvaros. Abās spēlēs bijām guvuši uzvaras (3:0; 3:1) un kopumā esam apņēmību pilni papildināt mūsu krājumu ar vēl vienu uzvārēto spēli.


Aicinām visus mūsu kluba līdzjutējus atnākt šodien uz stadionu, lai klātienē uzmundrināt mūsu komandu uz kārtējo panākumu.


Spēles tiešraidi nodrošinās Best4Sport EXTRA kanāls. Tiešraides sākums 17:55.

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.