"Spartaks" otrajā puslaikā salauž "Daugavpili", turpinot cīņu par Eirokausiem


03 Nov

Aizraujošā "Optibet" futbola Virslīgas 35. kārtas izskaņā ļoti svarīgu panākumu guvusi Jūrmalas "Spartaks" vienība, kas otrajā puslaikā guva divus vārtus, ar 2:0 sakaujot "Daugavpili" un turpinot aktīvu cīņu par vietu "top 4" un Eirokausos.

Abām komandām šī bija jau piektā savstarpējā spēle šosezon, iepriekšējās četrās pa divām reizēm uzvarot "Spartakam" (3:0 un 3:2) un pa divām "Daugavpilij" (4:1 un 1:0 Latvijas kausa izcīņas ietvaros). "Spartakam" šī bija ļoti svarīga spēle cīņā par ceturto vietu un Eirokausiem, kamēr daugavpilieši varēja spēlēt bez lieka stresa, jo vieta Virslīgā bija nodrošināta arī nākamajam gadam.

Mača pirmajā puslaikā biežāk bīstami uzbruka jūrmalnieki, kuri izmantoja "Daugavpils" aizsargu pasivitāti un paviršības. Tomēr lielisks viesu vārtos bija ukrainis Danilo Kučers, kurš glāba vairākās epizodēs pēc kārtas. Daugavpiliešu pusē bija arī veiksme, kad pēc Somijas futbolista Sergeja Jeremenko sitiena bumba aizripoja pavisam nedaudz garām labajam stabam.

Iespējas bija arī viesiem, stūra sitienā Jevgeņijam Nerugalam glābjot pēc Andreja Kovaļova sitiena augšējā stūrī. Tāpat Nerugals iesaistījās spēlē arī pēc efektīga Marko Regžas sitiena, futbolistam iepriekš neapturot bumbu.

Pēc pārtraukuma jūrmalnieku uzbrukumu viļņi turpinājās, šoreiz tam nesot rezultātu. Vienā no tādiem pēc centrējuma "Daugavpils" soda laukumā īstajā vietā un laikā bija Igors Tarasovs, sitienā ar galvu panākot 1:0. Šajā situācijā ne pārāk veiksmīgu pozīciju izvēlējās vārtsargs Kučers. Savukārt otros vārtus jūrmalnieki guva 78. minūtē, Nemanjam Belakovičam ar kreiso kāju bumbu pretkustībā raidot vārtu labējā apakšējā stūrī, pārsteidzot Kučeru pretkustībā - 2:0. Šie serbam bija 11. vārti sezonā - tas labāko vārtu guvēju sarakstā ļāva panākt "Ventspili" pametušo Tosinu Aijegunu.

Cīņas izskaņa bija ļoti emocionāla, "Spartaka" futbolistiem esot ļoti uzvilktiem. Tā sarkano kartīti nopelnīja kanādietis Ričlords Enins, savukārt iesēju mazākumā gūt trešos vārtus garām palaida Verners Zalaks.

__________

Kārlis Justovičs (c) Sportacentrs.com
Foto: Nora Krevneva-Baibakova

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.