"Spartaks" futbolisti sāk treniņnometni Turcijā


14 Feb

Gatavojoties jaunās Latvijas Futbola SynotTip Virslīgas sezonas sākumam, FK "Spartaks" Jūrmala komanda 20 spēlētāju sastāvā pirmdien, 12.februārī, pēcpusdienā devās uz trīs nedēļu garo treniņnometni Turcijā, Antālijā. Ielūkosimies nelielos ieskatos no komandas pirmā treniņa un ikdienas , kā arī pastāstīsim Jums par mūsu komandas jaunieguvumu, Serbu uzbrucēju - Marko Simiču, kas papildinājis Jūrmalas "Spartaks" rindas.


12.februārī Jūrmalas "Spartaks" komanda devās uz ilgi gaidīto treniņnometni Turcijā, kurā pavadīs trīs nedēļu garo sagatvošanās ciklu, kopumā aizvadot piecas pārbaudes spēles, pirmo pārbaudes spēli Jūrmalas "Spartaks" aizvadīs pret labi zināmo Krievijas Sanktpēterburgas Zenit-2 komandu (informācija tiks papildināta), kā arī pret tādām futbola komandām kā FC Akzhayik Uralsk, FC Ordabasy, FC Olimpiyets Nizhny Novgorod , bet vēlamies arī minēt , ka spēles laiks un komanda var mainīties. Pirmo spēli aizvadot jau šo piektdien (16.02), kuras teksta tiešraidei varēs sekot mūsu Twitter kontā

Uz Turciju kopumā ir devušies 20 spēlētāji - Edgars Gauračs, Andrejs Pavlovs, Jurijs Žigajevs, Kaspars Svārups, Sergejs Vorobjovs, Andrejs Kovaļovs, Aleksejs Višņakovs, Jevgeņijs Ņerugals, Pāvels Mihadjuks, Ingars Sarmis Stuglis, Ričards Korzāns, Ingus Šlampe, Aleksandr Kosoric, Denis Stradinš, Marko Simic, Kristofers Minajevs, Edgars Kļavlapa un Pāvels Pilāts, kā arī "Spartaks" komandas personāls. Ir jāatzīmē, ka laika gaitā komandai Turcijā pievienosies arī pārbaudē esošie spēlētāji, kuri izmantos labu iespēju, lai atrādītos komandai. Pirmā treniņnometnes dienā, 13.februārī, aizrītēja bez aizķeršanās, laikapstākļiem esot ļoti labvēlīgiem. Futbolisti jau plkst. 9:00 devās laukumā, lai pievērstos fiziskās sagatvotības treniņiem, īpašu uzmanību veltot arī stiepšanās vingrinājumiem. Futbolistu režīms ir ļoti saplānots, katru dienu pirmajā nedēļā notiek divi treniņi dienā + svaru zāles apmeklējums, starplaikos, protams, ir viss nepieciešamais, lai futbolisti varētu atjaunoties un sagatvoties nākošai dienai.


Marko Simic (24) dzimis Belgradā, Serbijā. Futbolista karjeras gaitas sāka Lazarevacas "Kolubara" komandā, kurā viņu ievēroja slavenais Serbu multi-sporta klubs Belgradas "Partizan". Pēc pievienošanās "Partizan" rindām , Marko ir izgājis visus iespējamās jauantnes vecuma grupas šajā klubā, kā arī pirmā profesionālā vīriešu komanda 17 gados bija "Partizan" dublieru komanda- "Teleoptik". Simic ir spēlējies arī tādās Serbijas futbola komandās kā OFK Beograd, Mladost Lucani  un FK Novi Pazar. Kopumā Marko ir aizvadījis 48 spēles, pēc ranga otrajā augstākajā līgā, un gūstot 5 vārtus, kā arī 17 spēles (1+1) Serbijas augstākajā čempionātā- SuperLiga.

Mums izdevās arī pārmīt pāris vārdus ar pašu jaunpienācēju, kurš komandai pievienojās tikai Turcijā (Latvijā vēl nav bijis).

"Kādas ir sajūtas kļūt par daļu no FK "Spartaks" komandas?"

Simic : "Fantastiskas. Esmu ļoti labi iejuties pāris dienu laikā komandā, paldies arī jāsaka manam serbu kolēģim Aleksandram Kosoricam, kas laika gaitā mani iepazīstina ar komandā notiekošo. Atmosfēra tik tiešām ir pozitīva, spēlētāju meistarības līmenis arī ir ļoti augsts. Esmu pagodināts kļūt par daļu no Jūrmalas "Spartaks" komandu."


"Kādus mērķus šogad esi uzlicis sev kā spēlētājam?"

Simic : " Noteikti pēc iespējas vairāk gūt vārtus un palīdzēt komandai kļūt par Latvijas čempioniem trešo reizi pēc kārtas." 


"Kādā pozīcijā tu sevi redzi Jūrmalas komandā?"

Simic : " Ir jāprot spēlēt arī vārtos (smejas), bet es centīšos darīt visu, lai pretinieku komandas vārtsargi pēc iespējas vairāk ņemtu laukā no saviem vārtiem futbola bumbas. Vēlētos spēlēt uzbrūkošā pussarga lomu, bet, protams, spēlēšu tur , kur treneris redzēs mani labāk."


Laipni Lūdzam FK "Spartaks" Jūrmala komandā !  Par Uzvaru ! 


Informāciju sagatavoja:

FK "Spartaks" Jūrmala

Sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem : Jūrmala / Nike / Sportland /  Mangaļi / Medsport / Jūrmalas Vārds /  Fututre Football Latvia /

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.