"SPARTAKS" AR 3:0 SAKAUJ "JELGAVU"


21 May

(c) Sportacentrs.com

„Optibet” futbola Virslīgā Jūrmalas „Spartaks” ieradās viesos pie „Jelgavas”, ātri atklāja rezultātu un otrajā puslaikā nokārtoja sev uzvaru ar 3:0. Svarīgu lomu uzvarā spēlēja Jūrmalas leģionārs Ričlords Enins, bet ar vārtu guvumiem izcēlās arī Edgars Gauračs un Tins Vukmaničs.

Sezonas pirmajā savstarpējā mačā „Spartaks” jelgavniekiem zaudēja ar 1:2, turklāt savus vienīgos vārtus toreiz iesita pašā spēles izskaņā. Maijā „Spartaks” spēlējis jau daudz veiksmīgāk un šodien guva savu trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs, turklāt trešo reizi pēc kārtas izdevās palikt sausā – iepriekš Jūrmalai iesist nespēja arī RFS un „Liepājas” komandas. Savukārt Mariana Pahara vadītajai „Jelgavas” komandai uzvaru garšu nav izdevies izjust jau kopš 27. aprīļa mača pret „Daugavpili”, kam sekojuši trīs neizšķirti un divi zaudējumi, tagad negūstot vārtus jau trīs spēlēs pēc kārtas.

„Spartaks” pēc lēna sākuma prata ātri izvirzīties vadībā. 11. minūtē Jūrmalas leģionārs Čikezi Nvariosa apspēlēja Germanu Māliņu un sita bumbu vārtos, bet bumbu paspēja atsist Renārs Rode, tiesa, uzreiz pēc tam Ričlords Enins pirmais tika pie bumbas un panāca 1:0.

Puslaika turpinājumā ar bumbu vairāk bija „Jelgava”, bet bīstamākus vārtu momentus tik un tā veidoja Jūrmalas futbolisti, taču Māliņam izdevās nospēlēt sekmīgi. Otrajā puslaikā „Jelgava” pakāpeniski kāpināja savu spiedienu, taču tas noveda pie pretēja efekta – Enins aizskrēja pretuzbrukumā un, lai arī viņa sitienu Māliņš atvairīja, pirmais pie bumbas bija „Spartaka” spēlējošais ģenerāldirektors Edgars Gauračs, un rezultāts tapa jau 2:0.

Atlikušās minūtes ne pārāk veiksmīgas izdevās „Jelgavas” aizsargam Rodem, kurš nopelnīja brīdinājumu un 81. minūtē nespēja apturēt Tina Vukmaniča reidu pa labo malu, un horvātu uzbrucējs divcīņā ar Rodi tik un tā tika pie sitiena, trāpot apakšējā stūrī. Tas noveda pie mača gala rezultāta 3:0.

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.