SPĒLES DIENA. Visu vai neko...


04 Nov#SpēlesDiena

Visu vai neko...

"Pūt vējiņi, dzen laiviņu". Vējiņi vārdā “SynotTip futbola Virslīga”, laiviņa vārdā FK “Spartaks” Jūrmala. Šodien vējiņi aizdzina mūs Kurzemē. Liktenis tā ir nolēmis, ka tieši šodien tiekamies ar principiālo pretinieku FK “Liepāja/Mogo” ļoti principiālā spēlē...


Čempionāta kulminācija cīņā par vietu Eirokausos. Ja kāds mums jautās, kura spēle ir vissvarīgākā šogad, mēs atbildēsim, ka šī! Protams, var atcerēties “Crvena Zvezda” Čempionu Līgā vai «Sūduva» Eiropas Līgā, bet tas viss ir pagātnē un mūsu atmiņās. Tieši tās atmiņas ir galvenais motivējums tam, lai vēlreiz izjustu Eirokausu atmosfēru.

Tikai un vienīgi uzvara var dot mums iespēju turpināt cīņu par 4. vietu turnīra tabulā, kas ļaus nākamgad startēt UEFA Eiropas Līgas kvalifikācijā. Neder pat neizšķirts.

Šoreiz liktenis mums met izaicinājumu. Ļoti nopietnu izaicinājumu. 90+ minūšu laikā mums jāizdara viss iespējamais un neiespējamais, lai šodien uzvarētu.

Mājās šoreiz palika un nepiedalīsies šajā spēlē saslimušais Edgars Vardanjans un traumētais brazīlietis Vitors Faiska. Pārējiem puišiem acis deg, kā nekad.

Spēles sākums ir 14:00. Līdzjutēju armija jau ir ceļā uz Liepāju, visi pārējie varēs vērot spēles tiešraidi Best4Sport TV Extra.

Viss ir atkarīgs tikai no mums pašiem!
__________

Foto: Mārtiņš Sīlis

 #fkspartaks #fkliepajamogo #Virsliga2018 #futbols #LIEvsSPA

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.