SPĒLES DIENA. Laiks nemanāmi skrien uz priekšu…


27 Oct

#SpēlesDiena

Laiks nemanāmi skrien uz priekšu…

28. oktobris mūsu klubam ir vēsturisks datums. Precīzi gadu atpakaļ Jūrmalas pilsētas stadionā „Sloka” FK Spartaks Jūrmala triumfēja SynotTip futbola Virslīga 2017. gada sezonā.


Šodien liktenis atkal atveda mūs mūsu mājīgajā stadionā. Šoreiz mūsu panākumi nav tik spoži, bet tas nemaz neliecina par mūsu apņēmību sasniegt augstus mērķus. Līdz sezonas beigām palika vien trīs spēles un mēs turpinām cīņu par vietu Eirokausos.

Ar spēli pret Futbola klubs RFS Jūrmalas pilsēta atvadās no šīs sezonas, proti aizvadīsim pēdējo mūsu kluba mājas spēli. Intriga turnīru tabulā ir sasniegusi savu virsotni un mūsu klubam der tikai un vienīgi uzvara šajā spēlē. Savstarpējā spēļu bilance abiem klubiem ir par labu mums – esam uzvarējuši divus no trim dueļiem pret RFS šosezon (2:0; 1:0) un vienu reizi atzinām pretinieka pārākumu (0:2).

Mūsu sastāvs ir kaujas gatavībā. Diemžēl šodienas spēlē mums nevarēs palīdzēt Edgars Vardanjans, kurš izcieš vienas spēles diskvalifikāciju par nopelnītām divām dzeltenām kartītēm iepriekšējā spēlē Ventspilī. Neliels savainojums ir brazīlietim Vitoram Faiska, un visticamāk laukumā viņš šodien neparādīsies. Acis deg, motivācijas netrūkst, un komanda ļoti grib iepriecināt mūsu kluba līdzjutējus šajā spēlē.

Aicinām visus futbola pielūdzējus apmeklēt šodienas spēli stadionā „Sloka”. Mēs esam sarūpējuši daudz pārsteigumu visiem tiem, kas plāno atnākt uz šo spēli.

Atbalstīsim mūsu komandu un visu Jūrmalu kopā! Tiekamies Slokā. Spēles sākums plkst. 13:00.

Uz priekšu Spartaks!
__________

Foto: Kaspars Volonts (fkrfs.lv)

#fkspartaks #fkrfs #Virslīga2018 #futbols #SPAvsRFS

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.