SPĒLES DIENA! Futbols atgriežas Slokā.


12 May

#SpēlesDiena 🔴⚪️

Šodien mūsu komanda atgriežas uz Slokas Stadions ⚽️

Optibet Virslīga 12. kārtā uzņemsim FK Liepāja futbolistus. Pirmā abu komandu spēle Liepājā beidzās ar mūsu komandas minimālo uzvaru 1:0. Vienīgos vārtus tajā spēlē guva maestro Edgars Gauracs. Diemžēl šodienas spēlē Edgars palīdzēt komandai nevarēs, jo izcieš vienu spēļu diskvalifikāciju. Kā ies mūsu puišiem uz dabīgā zālāja? Vai Liepāja kopā ar Aleksandru Starkovu spēs revanšēties pēc pirmā apļa zaudējuma?Atbildes uz šiem jautājumiem uzzināsim plkst. 17:10 Slokas stadionā ☀️

Aicinām visus futbola pielūdzējus šodien izbaudīt futbolu Slokā, vienā no mājīgajiem stadioniem Latvijā. Spēles translāciju nodrošina LTV7.

Uz priekšu, Spartaks! 🔴⚪️⚽️

#fkspartaks #fkliepaja #Virsliga2019 #futbols #OptibetVIrsliga#SPAvsLIE

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.