SPĒLES DIENA: Šodien dodamies uz Ventspili


20 Oct

#SpēlesDiena


Šodien SynotTip futbola Virslīga 25. kārtā mēs dodamies izbraukuma spēlē uz Ventspili. Līdz čempionāta beigām atliek vien četras spēles un mūsu klubs joprojām turpina cīņu par iespēju nākamgad pārstāvēt Latviju Eirokausos.

FK Ventspils Futbola Klubs šogad mūsu klubam bija ļoti neērts pretinieks. Trīs iepriekšējās spēlēs esam piedzīvojuši divus zaudējumus ar vienādu rezultātu 1:2, atbildot ar vienu uzvaru ar tādu pašu rezultātu 2:1.
Dzelten-zilie atrodas lieliskajā formā. Turnīra tabulā ventspilnieki ir otrajā vietā un turpina cīņu par zelta medaļām. Turklāt, Dejana Vukičeviča padotie jau šo trešdien spēlēs Latvijas Kausa finālā.

Par laimi, mūsu komandā visi ir ierindā un gatavi kaujai. Kādu starta vienpadsmitnieku izvelēsies šodien Tomas Ražanauskas uzzināsim pavisam drīz. Atgādināsim, ka pēdējā savstarpejā spēle Jurmalā irveztās ļoti emocionāla un karsta, kas varētu liecināt, ka šodien abas komandas būs maksimāli sakoncentrētas. Par spēles galveno tiesnesi ir nozīmēts Edgars Maļcevs, kurš pavisam nesen piedzīvoja debiju UEFA Čempionu Līgas spēlē Andra Treimaņa brigādes sastāvā. Ceram, ka tik augsta ranga starptautiskā pieredze palīdzēs arbitram savaldīt ar abu komandu emocijām.

Aicinām visus mūsu līdzjutējus atbalstīt mūsu klubu. Spēles translāciju nodrošinās Best4sport TV 
Translācijas sakums 15:00.


Uz priekšu Spartaks!


#fkspartaks #fkventspils #futbols #SynotTipVirslīga #Virslīga2018#VENvsSPA

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.