Soļojam tālāk "Virslīgas Kausā"


12 Mar

Savu pirmo officiālo spēli 2018.gadā Latvijā ir aizvadījusi FK "Spartaks" Jūrmala komanda, tiekoties ar RIGA FC komandu "Virslīgas Kauss" ietvaros. Pirmajā puslaikā abas komandas demonstrēja aktīvu futbolu, kas vainagojās ar trīs gūtajiem vārtiem. Mūsu komandas labā vārtus guva jaunais pussargs Rolands Vagančuks un Pārbaudāmais spēlētājs. 16.Martā pusfinālu aizvadīsim pret FK Metta/LU komandu.


Virslīgas kausa izcīņā piedalās visas astoņas Latvijas spēcīgākā čempionāta komandas, turnīram sākot ar ceturtdaļfināla izlozi. Jūrmalas komandai šī bija pirmā pārbaudes spēles pēc trīs nedēļu treniņnometnes Turcijā, kurā tika aizvadītas 5 spēles.

Spēli abas komandas iesāka ļoti aktīvi, savas ātruma īpašības demonstrēja mūsu komandas pussargs Aleksejs Višņakovs, kurš centās nogādāt bumbu pēc iespējas vairāk vārtsarga laukumā, tomēr vienā no epizodēm ”Riga” FC futbolistiem izdevās izveidot  pretuzbrukumu, kas beidzās ar labās malas centrējumu, un bumba nonāca pie Armandam Pētersona,kurš vārtsarga laukumā bija pavisam viens un raidīja bumbu vārtos (1:0). 7 minūtes vēlāk Mārcis Ošs, mūsu komandas sānu iemetiena meistars, no sānu iemetien raidīja bumbu līdz tālākajam vārtu stūrim, kur atradās R.Vagančuks (1:1). 

Divas minūtes pirms puslaika beigām (43. minūtē) izmantojām iespēju pārņemt vadību spēlē–  pēc precīza Vagančuka stūra sitiena ar pirmajiem vārtiem izcēlās pārbaudāmais futbolists (1:2).

Otrajā puslaikā abas komandas demonstrēja piesardzīgu futbolu, katrai komandai bija pāris izdevības gūt vārtus, tomēr pārāki bija abu komandu vārtsargi. 2.puslaikā vārti tā arī netika gūti, un ar rezultātu 2:1  Mēs soļojam tālāk uz pusfinālu ! 

16. martā Skonto hallē Jūrmalnieki "Virslīgas kausā" spēlēs pret FK Metta/LU komandu, kura ar rezultātu 4:0 pieveica Virslīgas debitanti  FK Valmiera Glass/ViA. Spēles sākums pulksten 20:00.


Virslīgas kauss, 10. marts

Riga FC – Spartaks 1:2 (1:2)

Vārti: Pētersons 12′ –  Vagančuks 19′ Pārbaudāmais 44′

Spartaks: Ņerugals, Kosoričs, Ošs, Šlampe, Freimanis, Vagančuks (77' E.Gauračs), Smits (M.Simic), Adžijevs (45'Mihadjuks), Višņakovs, Pārbaudāmais, Pārbaudāmais (88' K.Svārups)

Riga FC: Puriņš, Pelcis, Stuglis, Černomordijs, Litvinskis, Bogdaškins, Čudars, Vušurovičs, Pētersons, Etoks, Davidenkovs 


Virslīgas kausa 2018 spēļu kalendārs

1.kārta
9.marts | 17:30 FK Ventspils – RFS, 0:2
9.marts | 20:00 FK Jelgava – FK Liepāja/Mogo, 0:0 4:1 pen.
10.marts | 14:30 FK Valmiera Glass/ViA – FK Metta/LU, 0:4
10.marts | 17:00 Riga FC Spartaks Jūrmala , 1:2 

2.kārta
14.marts | 14:30 spēles FK Ventspils – FK Liepāja/Mogo
15.marts | 14:30 spēles FK Valmiera Glass/ViA – Riga FC
16.marts | 17:30 spēles  RFS –  FK Jelgava
16.marts | 20:00 spēles  FK Metta/LU – Spartaks Jūrmala 

3.kārta
24.marts | 14:00 spēle par 7.vietu
24.marts | 17:00 spēle par 5.vietu
25.marts | 14:00 spēle par 3.vietu
25.marts | 17:00 spēle par 1.vietu


Informāciju sagatavoja:

FK "Spartaks" Jūrmala

Sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem : Jūrmala / Nike / Sportland /  Mangaļi / Medsport / Jūrmalas Vārds /  Fututre Football Latvia 

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.