Smith un Moncada kļūst par "Spartaks" Jūrmala spēlētājiem


06 Mar

FK "Spartaks" Jūrmala panāca vienošanos ar jaunajiem Nikaragvas talantiem - Ariagner Steven Smith Medina un Jonathan Enrique Moncada.

FK "Spartaks" Jūrmala komanda ir atgriezusies Latvijā no trīs nedēļu ilgās treniņnometnes Turcijā, kurā aizvadīja 5 pārbaudes spēles pret vadošajām komandām no Krievijas, Baltkrievijas un Kazahstānas. Komandas spēlētāju sarakstu ir papildinājuši divi jauni ambiciozi un talantīgi spēlētāji , kuri ir nāk no Nikaragvas (*ir valsts Centrālamerikā. Robežojas ar divām valstīm: ziemeļos ar Hondurasu, bet dienvidos ar Kostariku. Nikaragvas galvaspilsēta un lielākā pilsēta ir Managva). 

Ariagner Steven Smith Medina (19)- Nikaragviešu izcelsmes spēlētājs, dzimis Somoto pilsētā. Ir viens no talantīgākajiem jaunās paaudzes spēlētājiem Nikaragvā, 18 gados debitēja Nacionālās izlases sastāvā CONCACAF Līgākā arī ir spēlējis visās junior vecuma grupās savā valstī. Visā savas karjeras laikā pārstāvejis augstākās līgas komandu Real Esteli FC , gan junioru komandas, gan dublierus, gan arī meistarvienību. 

Jonathan Enrique Moncada (20) - Nikaragviešu izcelsmes pussargs, dzimis Managua pilsētā. Ir viens no talantīgākajiem jaunās paaudzes spēlētājiem Nikaragvā. Pārstāvējis savas valsts junioru izlases, U-21 izlases kapteinis, nacionālajā izlasē debiju vēl nav piedzīvojis. Karjeras laikā pārstāvejis augstākās līgas komandu Real Esteli FC , gan junioru komandu, gan dublierus, gan arī meistarvienību. 

Informāciju sagatavoja:

FK "Spartaks" Jūrmala

Sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem : Jūrmala / Nike / Sportland /  Mangaļi / Medsport / Jūrmalas Vārds /  Fututre Football Latvia /

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.