SLAVĒNAIS SOMU IZLASES FUTBOLISTS ALEKSEJS JERJOMENKO IR KĻUVIS PAR MŪSU KLUBA SPORTA DIREKTORU


01 Jul

Ar prieku paziņojam, ka no 2018. gada 1. jūlija mūsu kluba štābu ir papildinājis jauns speciālists. Aleksejs Jerjomenko ir iecelts sporta direktora amatā.

Aleksejs Jerjomenko ir pieredzējušais futbolists, kurš piedzima 1983. gadā 24. martā Rostovas pilsētā slavenā PSRS futbolista Alekseja Jerjomenko ģimenē. Savas futbolista karjeras laikā ir paguvis paspēlēt Francijas, Itālijas, Krievijas, Ukrainas, Kazahstānas un Somijas klubos. 2003. gadā bija ieguvis Somijas pilsonību un spēlējis Somijas nacionālajā izlasē, kur aizvadīja 58 spēles un guva 14 vārtus.

Mūsu klubā Aleksejs Jerjomenko pildīs sporta direktora funkciju. Kluba vadība sveic Alekseju komandā.

Edgars Gauračs (FK Spartaks Jūrmala ģenerāldirektors): “Esam priecīgi paziņot, ka mūsu klubu ir papildinājis pieredzes bagāts futbola speciālists. Mēs esam ļoti pagodināti, ka Aleksejs ir uzsācis darbu ar mums. Aleksejs aizvadīja fantastisku futbolista karjeru. Tagad viņš mēģinās pielietot savas zināšanas sporta direktora amatā. Mūsu klubā viņš būs atbildīgs par selekciju un attiecību veidošanu starp kluba vadību un spēlētājiem. Mēs ļoti ceram, ka Aleksejs palīdzēs mums arī citās nozarēs, ka arī sniegs konsultācijas treneru štābam balstoties uz savu bagātu pieredzi futbolā, tai skaitā arī starptautiskajā arēnā.”

Laipni lūgts komandā Aleksej! Novēlam Tev veiksmi un lai viss ieplānotais izdodas.


***
Vairāk par Alekseja Jerjomenko futbolista karjeru var izlasīt šeit

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.