Sezonas konkurss ir noslēdzies. Apsveicam uzvārētājus!


02 Nov

#PaldiesSportland

Svētdien 28. oktobrī mūsu klubs ir aizvadījis savu pēdējo šīs sezonas mājas spēli Jūrmalas pilsētas stadionā “Sloka”. Šajā spēlē notika arī šīs sezonas lielā izloze, kur galvenā balvā bija BOTTECCIA velosipēds no mūsu sadarbības partneriem "Sportland Latvia"

Puslaika pārtraukumā ar mūsu komandas spēlētāja Edgara Vardanjana palīdzību bijām izvēlējušies trīs laimīgos, kuri saņēma gada balvas. Par otro un trešo vietu varēja dabūt dāvanu kartes 30 EUR un 50 EUR vērtībā. Interesants gadījums, ka abas dāvanu kartes tika pretinieku komandas spēlētāja Bekas Vačiberadzes vecākiem, kuri no sākuma pat nebija sapratuši, ka ir uzvarējuši, jo izloze notika latviešu valodā, bet paši viņi ir atbraukuši no Gruzijas, lai atbalstītu savu dēlu. Galvenās balvas izlozē valdīja skatītāju uztraukums, un beidzot Edgars Vardanjans izvelk laimīgo biļeti. Tribīnēs atskanēja kādas meitenes laimīgais sajūsmas kliedziens. Jaunkundze vārdā Alise pirmo reizi dzīvē ir atnākusi uz futbolu un šī reize izrādījās ļoti laimīgā. No sākumā Alise neticēja brīnumam un vairākas reizes pārprasīja, vai tiešām viņa ir laimējusi? Par šo konkursu Alise uzzināja no mūsu soc. tīkliem un piedāvāja draudzenei aiziet uz spēli ar piebildi “varbūt veiksies?”. Apsveicam Alisi ar šo uzvaru un gaidīsim ciemos arī nākamsezon, kur arī turpmāk priecināsim skatītājus ar vēl lielākiem pārsteigumiem.

FK Spartaks Jūrmala pateicās visiem tiem, kuri visas sezonas garumā bija apmeklējuši mūsu mājas spēles. Atsevišķu pateicību izsākam mūsu draugiem un sadarbības partneriem “Sportland Latvia” par ieguldījumu mūsu kluba attīstībā.

Sezona vēl turpinās, bet visas atlikušās spēles FK Spartaks Jūrmala aizvadīs izbraukumā un Jūrmalā lielais futbols atgriezīsies tikai pavasarī.

Paldies visiem par šo sezonu!

Uz priekšu Spartaks!

#fkspartaks #sportland

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.