SEZONA 2019: Vitālijs Meļņičenko atgriežas mūsu kluba rindās


20 Feb

#LaipniLūgtsAtpakaļ


Vitālijs Meļņičenko ir 31 gadu vecs vārtsargs no Latvijas. Dzimis 1987. gada 11. novembrī Rīgā. Savu profesionālo karjeru uzsāka „Skonto” kluba rindās, ka arī paguva uzspēlēt tādos Latvijas klubos, ka JFK „Olimps”, SK „Blāzma” un FK „Ventspils”. Meļņičenko karjerā ir arī starptautiskā pieredze, kuru viņš guva pārstāvot klubus FC  „Szolnoki MÁV” no Ungārijas un FC „Fakel” no Krievijas. Mūsu kluba rindās Vitālijs ir aizvadījis 31 spēli dažādos laika posmos, ka arī kļuva par Virslīgas čempionu 2017. gada sezonā. Pavisam kopā Latvijas Futbola Virslīgā Meļņičenko ir aizvadījis 121 spēli.


Mēs esam priecīgi atkal sveikt Vitāliju komandā. Novēlam spilgtu un panākumiem bagātu sezonu.

__________
#fkspartaks #VitalijsMelnicenko #Virsliga2019

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.