SEZONA 2019: Jaunais talants Deniss Stradiņš ir parakstījis līgumu ar mūsu klubu


04 Mar

Deniss Stradiņš ir tikai 18 gadus vecs pussargs no Latvijas. Dzimis 2001. gada 1. martā Rīgā. Savus pirmos soļus futbolā ir veicis „Liepājas Metalurgs” jaunatnes skolā. Profesionālā līmenī ir spēlējis tikai Latvijas 1. līgā, kur pārstāvēja SK „Super Nova” kluba rindas.

Sveicam jauno talantu mūsu klubā un novēlam viņam veiksmīgu debiju Virslīgā. Lai viss izdodas!

„Jau otro mēnesi trenējos ar komandu. Jūtos lieliski, viss ļoti patīk, ļoti laba atmosfēra komandā. Treniņos izliekos par visiem simts, gribu nostiprināties sastāvā. Ir grūti pāriet uz tik augstu treniņu līmeni. Sezonas beigās guvu nopietnu traumu, salauzu kāju, izlidoju uz četriem mēnešiem un tagad atkal vajadzēja sākt visu no jauna. Var redzēt, ka es trenerim patīku. Viņam patīt pajokot par mani. Šajā visā redzu tikai pozitīvu. Gribu attīstīties ar šo komandu ne tikai kā spēlētājs, bet arī kā cilvēks. Lieliskie partneri, pieredzējušie puiši man palīdz, domāju, ka spēšu daudz jauna no viņiem iemācīties. Man patīk tas, ko es daru, protams, katra futbolista sapnis sasniegt augstu līmeni – es arī tiecos uz to. Centīšos sasniegt pašu augstāko līmeni” – padalījies ar savām emocijām pats Deniss.

__________
www.fkspartaks.lv
#fkspartaks #DenissStradins #Virsliga2019

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.