SEZONA 2019: Edgars Fjodorovs pastiprina mūsu komandu


19 Feb

#LaipniLūgts


Edgars Fjodorovs - 23 gadus vecs aizsargošā tipa pussargs no Latvijas. Dzimis 1995. gada 9. jūlijā Jelgavā, kur arī veica savus pirmos futbola soļus. Karjeras laikā pārstāvējis FK “Auda”, SK “Babīte”, FK “Dainava” (Lietuva) un FK “Panevezys” (Lietuva) klubus. Kopā ar Paņevežas vienību pērn triumfēja Lietuvas 1. līgā, bet šogad nolēma pārstāvēt Latvijas klubu.

“Noteikti ir pozitīvas emocijas atgriezties Latvijā, turklāt tālu no Lietuvas nebija jābrauc (smaida). Komandā esmu iejūties labi, dažus spēlētājus jau biju pazinis, pārējos laika gaitā iepazīstu. Interesants treneris ar savu pieeju, kurš ļoti daudz uzmanības velta taktiskajām darbībām laukumā. Šosezon sagaidu daudz uzvaru, kā arī pēc iespējas augstāku vietu turnīra tabulā” - komentēja savu pāreju uz mūsu komandu pats Edgars.


Esam priecīgi sveikt Edgaru mūsu kluba rindās. Novēlam, lai viss iecerētais izdodas.

____
#fkspartaks #EdgarsFjodorovs #Virsliga2019

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.