Rubrika "3:3" - Čempionu līga, Traumas un Starpsezona


23 Jan


Ja Latvijā sniegs vēl nav izkusis, tas nozīmē, ka Latvijas Futbola Virslīgas komandas smagi gatavojas jaunajai sezonai. Sezonas sākums ir pēc nepilnām 67 dienām, daudz tiek runāts sociālajā vidē par un ap, kāda varētu izskatīties 2018.gada sezona. Šodien ir tā diena, kad katru otrdienu līdz pat sezonas sākumam ļausim FK "Spartaks" Jūrmala sekotājiem piedzīvot un izbaudīt - formāli neformālo rubriku "3:3"

"3:3" rubrikas pamata būtība ir uzdot trīs FK"Spartaks" Jūrmala spēlētājiem tieši trīs jautājumus par būtiskajām, un varbūt, ne tik būtiskajām lietām, kas skar ikdienas treniņus un aktivitātēm ārpus tiem.

Ģenerāldirektors. Lielais Milzis. Jaunais Ķipars - kas ir šie cilvēki ?

Kapteinis- Edgars Gauračs, Bosniešu leģionārs- Aleksander Kosoric un 20 gadīgais Ričards Korzāns ir mūsu rubrikas pirmie 'trusīši', kuru šodienas uzdevums ir atbildēt uz trīs jautājumiem :

1. Kā kopumā novērtētu 2017.gada sezonu ?

E.Gauračs : "Mēs izdarījām to, ko gribējām - Spēlējām no sirds, Uzvarējām un Nosargājām. Aizsargāt čempionu titulu interesantajā Latvijas futbolā nav nemaz tik viegli kā Jums varētu šķist. Daudz matemātisku rēķinu klubiem ir jāpielieto, it īpaši sezonas beigās, kad pat 4.vietā esošā komanda var kļūt par Latvijas Čempioniem punktu kopvērtējumā, tā nu tas ir.. Bija arī daudz klupiena brīžu , bet tikai kopā atradām risinājumus un uzlabojām savu spēli. Spēle Astanā.. Tas bija kaut kas.. Pieredze, ko guvām ČL kvalifikācijas posmā ir prātam nepatverama. Vēlos vēlreiz no savas puses pateikties ik katram, kas pārstāv vai atbalsta FK "Spartaks" , KOPĀ MĒS VARĒJĀM, VARAM UN VARĒSIM !

A.Kosoric : "Pievienojos Spartakam tikai jūlija beigās, un re, savā pirmajā sezonā Latvijā- Latvijas Čempions. Vēl viens ieraksts manā "achievements" (sasniegumu) blociņā! Futbols Latvijā viennozīmīgi ir interesants, pat teiktu, ātrs un baudāms. Laukumā cīņas sparu varēja izjust uz katra kvadrātmetra. Manuprāt, komanda izpildīja vadības dotos norādījumus par visiem 101%. Jau pēc pirmās spēles jutos kā zivs ūdenī, pateicoties komandas biedru atbalstam. Es ticu , ka viss vēl ir priekšā..

R.Korzāns : Teikšu tā , personīgi man sezona nebija no tām labākajām.. piedalījos tikai 9 spēlēs, izlaidu gandrīz visu sezonu traumas dēļ.. šobrīd esmu atjaunošanās ceļā un sagatavoju sevi jaunajai sezonai, tam pievēršu ļoti lielu lomu , tā lai nesanāk kā pagājušajā gadā... Neskatoties uz to, biju klāt komandai uz katru tās spēli. Futbolā viens cilvēks nevar vinnēt čempionātu, tikai kopums ir spējīgs paveikt to. Darīju visu, ko varēju, lai "Spartaks" atkal kļūtu par čempioniem. Paldies arī komandas biedriem par atbalstu grūtajos brīžos."

2.Kā pavadīji starpsezonas posmu ?

E.Gauračs "Pēc sezonas ieturēju pāris nedēļu atpūtas pauzi, jo gribēju veltīt vairāk laika savai ģimenei. Sports nebija pazudis no manas dzīves, kopā ar ģimeni izmēģinājām citus sporta veidus, kā piemēru varu minēt tenisu. Jau Decembra sākumā atsāku individuālo gatavošanos sezonai. Rūpīgi veltīju laiku koordinācijas un izturības vingrinājumiem. Vecums nenāk viens.. (smejas)"

A.Kosoric : "Pavadīju laiku ar ģimeni un savu draudzeni Bosnijā. Laiks Bosnijā ļāva man sākt gatavošanos gan iekštelpās , gan arī ārā. Bija nepieciešam arī laiks sadziedēt mazās mikro traumas. Daudz esmu noskrējis Decembrī, ikdienā veicot 5-10 km garu distanci. Janvāra sākumā atgriezos Latvijā, lai varētu turpināt individuālo sagatavošanos, un sagatavoties darbam ar komandu."

R.Korzāns  : "Traumu dziedēšana un atjaunošanās, tā nu arī pagāja mans starpsezonas posms. Lielāko daļu sava laika pavadīju sporta zālē un aerobikas nodarbībās. Ir sajūta, ka viss ir nācis tikai par labu, traumas ir sadziedētas un esmu gatavs mesties lielajā cīņā.

3. Kāda ir tava 2018.gada apņemšanās?

E.Gauračs : " Man patīk skaitlis '3', tāpēc, es ticu sev un savai komandai, noteikti lielākā apņemšanās ir nosargāt Latvijas Virslīgas čempionu titulu."

A.Kosoric : " Spēlēt ČL kvalifikācijas turnīrā un , protams, nostiprināties komandā. "

R.Korzāns : " 1.Nost ar traumām! 2.Iekļūt U-21 Latvijas futbola izlases kandidātu sarakstā, pierādīt sevi FK "Spartaks" rindās. 3.Vēlos arī sākt mācības vienā no augstākās izglītības iestādēm Latvijā.

Atgādināšu, ka FK "Spartaks" savu sagatavošanas procesu jaunajai sezonai sāka 16.janvārī . Arī Sociālajos medijos ziņots, ka šogad Mums būs tā unikālā iespēja cīnīties Livonijas Kausā. Spēle notiks 4.februārī Tallinā pret Igaunija čempionvienību FC Flora.

Sekojiet jaunākai informācijai mūsu mājaslapā un Facebook kontā , jau drīz izziņosim pirmo konkursu un dalīsimies ar interesantākajiem momentiem no komandas sagatavošanās cikla.

Informāciju sagatavoja:

FK "Spartaks" Jūrmala

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.