Pussargs Andrejs Kiriļins ir atgriezies mūsu klubā


14 Jan

#LaipniLūgts


Andrejs Kiriļins ir 23 gadus vecs pussargs, kurš dzima 1995. gada 1. novembrī Rīgā. Virslīgā Andrejs debitēja 2013. gadā FK „Liepājas Metalurgs” kreklā. Karjeras laikā pārstāvēja FK „Jelgava”, FK „Spartaks” Jūrmala un Slovākijas klubu FC „Zlate Moravce-Vrable”.

Kopā Virslīgā Andrejs aizvadīja 98 spēles un atzīmējies ar 4 gūtiem vārtiem. 2016. gadā Andrejs Kiriļins kopā ar mūsu klubu triumfēja Virslīgas čempionātā, aizvadot 21 spēli.

Pārstāvēja Latvijas jaunatnes izlases rindas vairākās vecuma grupās. Visvairāk spēļu Latvijas jaunatnes izlases kreklā Andrejs aizvadīja U-21 vecuma grupā, nākot laukumā 26 spēlēs.


„Lieliski pavadīju pirmās dienas komandā, kolektīvs pazīstams. Atceroties pavadīto laiku „Spartaks” rindās – gan komandai, gan man personīgi tā bija laba čempionu sezona. Gribētos atkārtot. Ceru, ka viss būs labi un traumas netraucēs. Galvenais, lai būtu motivācija, un tā man ir, tātad viss būs lieliski. ” – pavadot pirmās dienas komandā, atzīmēja Andrejs Kiriļins.


Sveicam Andreju komandā un novēlam viņam veiksmi gaidāmajā sezonā.


***

Futbola klubs „Spartaks” Jūrmala ir uzsācis gatavoties jaunajai sezonai. Fiziskās sagatavotības trenera Leonardo Iparraguirre uzraudzībā komanda gatavojas treniņnometnei Turcijā, kura sāksies 29. janvārī.

Seko līdzi mūsu kluba jaunumiem mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.

_____

www.fkspartaks.lv

#fkspartaks #Andrejs Kiriļins

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.