Pieredzējis Lietuvas aizsargs Tomas Mikuckis ir pievienojies mūsu klubam


12 Sep

Pieredzējis Lietuvas aizsargs Tomas Mikuckis ir pievienojies mūsu klubam

Tomas Mikuckis ir dzimis 1983. gada 13. janvārī Lietuvas pilsētā Jonava. Futbola karjeru bija uzsācis Viļņas “Žalgiris” komandā, kura rindās ir aizvadījis 75 spēles un guva 4 vārtus. Bija spēlējis tādās komandās, kā “Sūduva” un “Vetra”. Pavisam kopā Lietuvas čempionātā ir aizvadījis 176 spēles, gūva 11 vārtus.

Karjeras virsotni Lietuvas aizsargs bija sasniedzis spēlējot Krievijas dažāda mēroga čempionātos, kur aizvadīja 220 spēles. Bija spēlējis tādos klubos, kā “Ņižnij Novgorod”, “SKA-Energija”, “Torpedo” Maskava, “SKA-Habarovsk” un “Tomj”.

No 2003 gada spēlē Lietuvas nacionālas izlases rindās, kur aizvadīja 18 spēles. Pēdējo reizi tika izsaukts uz nacionālo izlasi šī gada vasarā “Baltijas Kausa” ietvaros.

2013. gadā kopā ar Edgaru Gaurācu bija spelējis Maskvas “Torpedo” rindās.

Mēs esam priecīgi sveikt Tomasu mūsu klubā. Novēlām viņām veiksmi un ceram, ka viņš palīdzēs mūsu komandai cīņā par Virslīgas godalgām.

Tomas, laipni lūgts Jūrmalā!

#fkspartaks #tomasmikuckis

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.