Papildinamies ar Žigajevu, Svārupu un Višņakovu


08 Feb

8.februārī FK "Spartaks" Jūrmala panāca vienošanos ar trijiem Latvijas futbolam zināmajiem spēlētājiem - Juriju Žigajevu, Kasparu Svarupu un Alekseju Višņakovu, kuri ir piedalījušies "Livonijas Kauss" spēlē, kā arī izturējuši pārbaudes laiku "Spartaks" komandas rindās.


Jurijs Žigajevs (32) dzimis Sanktpēterburgā, 5 gadu vecumā kopā ar vecākiem pārcēlies uz Latviju, kur pavadījis arī turpmāko bērnības laiku. Futbola gaitas sākot Ilūkstē pie trenera Vladimira Vinokurova. Virslīgā debiju Žigajevs piedzīvojis jau 17 gadu vecumā pārstāvot FK Zibens /Zemessardze komandu.  17 gadu vecumā parakstot līgumu ar Futbola klubu Rīga, Jurijs pārvācās uz Rīgu, kopumā aizvadot 138 spēles kluba sastāvā. Iepriekšējās sezonās pārstāvēja Latvijas Virslīgas klubu FK "Ventspils" . Žigajevs "Ventspils" sastāvā kopumā ir aizvadīji  204 spēles (47 vārti + 38 rezultatīvas piespēles), kā arī ir spēlējis Polijas Ekstraklasē pārstāvot "Widzew" Lodz komandu, kopā aizvadot tikai 5 spēles. Laukumā Žigajevs parasti spēlē centrālā (vai malējā) pussarga lomu. Ir jāatzimē, ka Žigajevs debiju Latvijas Nacionālajā izlasē piedzīvoja 2007.gada 13.oktobrī spēlē pret Īslandi, uz doto brīdi Žigajevs ir aizvadījis 35 starptautiska līmeņa spēles izlases kreklā. 


Aleksejs Višņakovs (34) dzimis un izaudzis Rīgā. Aleksejs ir FC "Skonto" akadēmijas audzēknis, pirmo reizi debitējot Virslīgā 2001.gadā pārstāvo FC "Skonto" meistarvienību. Karjeras laikā ir pārstāvejis tādus klubus kā Naļčikas "Spartak" (Krievija), Lodzas "Widzew" (Polija), Kišiņevas "Zimbru" (Moldova). Latvijas Futbola Virslīgā aizvadījis 186 spēles (39 vārti, 24 rezultatīvas piespēles). Trīskārtējais Latvijas čempions , ir jāatzīmē , ka Aleksejs 2004.gadā un 2005. gadā kopā ar Juriju Žigajevu saņēma Latvijas labākā jaunā futbolista balvu. Iepriekšējās sezonās Višņakovs pārstāvēja Rīgas Futbola Skolas (RFS) komandu. 


Kaspars Svārups (24) dzimis Rīgā. Savu profesionālā futbolista karjeru lielākoties ir pavadījis FK"Ventspils" sastāvā , gan dublieros, gan arī Virslīgā, kopumā aizvadot 79 spēles Latvijas Virslīgā. Ir pārstāvējis Kazaņas "Rubin" (Krievija) jauniešu komandu, spēlējis Polijas pēc ranga augstākajā 2.līgā, un Norvēģijas 3.līgā. Pēdējās trīs sezonas kopā ar Juriju Žigajevu aizvadījis FK "Ventspils" komandas sastāvā. Kaspars ir arī pārstāvējis Latvijas jauniešu futbola ilzasi visos iespējamos vecumus, aizvadot kopumā 30 spēles. 

Neliela Intervija ar Kasparu :Laipni Lūdzam FK "Spartaks" Jūrmala komandā !  Par Uzvaru ! 


Informāciju sagatavoja:

FK "Spartaks" Jūrmala

Sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem : Jūrmala / Nike / Sportland /  Mangaļi / Medsport / Jūrmalas Vārds /  Fututre Football Latvia /


Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.