Paldies visiem mūsu līdzjutējiem


30 Oct


#PaldiesJūrmala

Svētdien 28. oktobrī mūsu klubs ir aizvadījis savu pēdējo šīs sezonas mājas spēli Jūrmalā, proti pilsētas stadionā “Sloka”. 

FK "Spartaks" Jūrmala sirsnīgi pateicās visiem mūsu kluba līdzjutējiem par to, ka visas sezonas garumā Jūs bijām “plecu pie pleca” ar mūsu komandu nepārtraukti atbalstot futbolistus laukumā. Žēl, ka tehnisku iemeslu dēļ, šogad nesanāca aizvadīt mūsu mājīgajā stadionā divas ļoti svarīgas spēles Eirokausos pret Belgrādas “Crvena Zvezda” Čempionu Līgas kvalifikācijā, un pret Marijampoles “Sūduva” Eiropas Līgas kvalifikācijā. Bet redzot līdzjutēju apņēmību un ticību mūsu komandai, esam priecīgai ka Jūs esat gatavi doties ar mūsu klubu visur kur vien ir iespējam, lai kopīgi ievilkt slaveno “Uz priekšu Spartaks!” saukli.

Prieks, ka pēdējā mājas spēlē spējām savākt tik daudz skatītājus tribīnēs. Protams, līdzēja arī itāļu specialista Massimo Karreras vizīte uz šo spēli, bet kopumā esam paveikuši milzu darbu. Neraugoties uz spēles rezultātu sakām Jums visiem milzu PALDIES par to, ka esam kopā un ceram, ka atlikušajās divās spēlēs SynotTip futbola Virslīgā spēsim iepriecināt mūsu kluba atbalstītājus ar uzvarām.

Bet pagaidām, mēs sakām paldies Jūrmalas pilsētai un visiem tiem, kuri visas sezonas garumā palīdzēja mums rīkot mūsu mājas spēles. Komanda vēl joprojām turpinās treniņus stadionā, bet līdz pašam pavasarim Jūrmalas tribīnēs jau valdīs klusums…

Uz priekšu Spartaks!

#fkspartaks #jūrmala #UzPriekšuSpartaks

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.