Pacelsim mūsu klubu līmeni kopā!


30 Aug
Sakarā ar atkal aktīvi apspriesto tēmu futbola sabiedrībā mūsu klubs grib izpaust savu pozīciju leģionāru limita sakarā

Mūsu kluba koncepcija no neseniem laikiem strādā pie jauno spēlētāju attīstības no visas pasaules. Klubs veido ilgtermiņa perspektīvu tieši šiem mērķiem – dot iespēju jauniem un talantīgiem spēlētajiem parādīt sevi stiprajā un konkurētspējīgajā Latvijas čempionāta turpmākai karjeras izaugsmes iespējai. Šīs attīstības modelis jau pierādīja sevi šī gada Virslīgā un mūsu komanda veiksmīgi cīnās par čempionāta godalgām, bet jaunie spēlētāji katru nedēļu iekļūst kārtas simboliskajās izlasēs.

Mēs atbalstam limita ideju 8-3 (astoņi leģionāri/trīs latvieši). Pie šāda leģionāru limita vietējie spēlētāji iegūs daudz plusus.

Pirmkārt, klubiem nevajadzēs pārmaksāt par latviešu spēlētajiem. Latviešu spēlētāju algas nedaudz samazināsies, tas nozīmēs, ka labākie spēlētāji atkal gribēs spēlēt ārzemēs. Tas noteikti paaugstinās viņu līmeni un meistarību (vairāk konkurences). Ar 8 leģionāriem celsies Virslīgas līmenis. Skauti un aģenti no citiem čempionātiem pievērsīs vairāk uzmanības Latvijai. Turklāt, spēlējot ar ārzemniekiem pašmāju spēlētāju līmenis Virslīgā augs, slīpējot meistarību. Latvieši būs spiesti čaklāk trenēties, lai tiktu sastāvā.

Otrkārt, palielinoties leģionāru skaitam klubi kļūs daudz konkurētspējīgāki Eirokausos, kas palīdzēs mums pakāpties augstāk FIFA reitingā, lai Latvijas Futbola Federācija dabūtu lielāku finansējumu futbola attīstībai. 

Pateicoties šādai sistēmai mūsu Virslīga kļūs par sava veida “laboratoriju”, kur Eiropas klubi meklēs perspektīvus futbolistus, tai skaitā arī no Latvijas.

FK Spartaks Jūrmala – viennozīmīgi par 8-3. Pacelsim mūsu klubu līmeni kopā! 🏆⚽️
Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.