Pēdējā sezonas spēlē fantastikā trillerī spēlējam neizšķirti ar “Riga FC” - 4:4

Spēle ir sākusies ar “Riga” FC fanu uguņošanu. Kas attiecās uz pašu spēli, abas komandas uzsāka maču ļoti uzmanīgi. Tomēr pie pirmās lieliskās izdevības 17. minūtē tika mūsu futbolisti. Aleksejs Višņakovs nodemonstrējot lielisku tehniku un ieskrienot soda laukumā, raidīja bumbu vārtu tuvajā stūrī. 24. minūtē laba iespēja bija Kobzaram, kurš izmantojot aizsargu kļūdu gandrīz izskrēja “viens-pret-viens” ar Ozolu, vārtsargs paspēja izskriet no vārtiem un neitralizēt šo situāciju. Spēles 28. minūtē pēc Stugļā pārkāpuma “Riga FC” tika pie soda sitiena. Pēc centrējuma Panič bīstami uzsita pa vārtiem, Melecis sitienu atvairīja, bet pirmais pie bumbas tika Lemajič, kurš ar sitienu tuvākajā stūrī izlīdzināja rezultātu. “Spartaks” strauji aizgāja uz priekšu un divas labas iespējas bija Prudnikovam un Višņakovam, pirmajā reizē pārliecinoši nospēlēja Ozols, otrajā – bumba aizgāja nedaudz pāri vārtiem. 37. minūtē Kobzar atkal tika viens pret vienu ar Ozolu, šoreiz bumba aizgāja nedaudz blakus vārtu stabam. Pēc dažām minūtēm jau rīdzinieki atbildēja ar labu pretuzbrukumu. Rakels centrēja bumbu tieši uz kājas Brisola, bet Melecis bija savā vietā.

Otrais puslaiks ir sācies ar mūsu komandas spiedienu. 50. minūtē, pēc lieliskas kombinācijas otros vārtus šajā spēlē guva Višņakovs. Futbolisti sāka spēlēt atklāti un atvērti, demonstrējot skaistu spēli. 55. minūtē pie kārtējā soda sitiena centrējuma augstāk par visiem izlēca Lemajič, izlīdzinot rezultātu. Jau nākamajā uzbrukumā Brisola varēja izvirzīt “Riga FC” vadībā, sitot tieši virsū Melecim. 62. minūtē pēc centrējuma Prudnikov atstāja bumbu Višņakovam, kurš ar sitienu no 10 metriem noformēja “hettriku”. Jau pēc divām minūtēm Mihadjuks nogāza Brisola, un Lemajič no 11 metru soda sitiena noformēja atbildes “hettriku”. Pēc tam dažu minūšu laikā komandas apmainījās ar asumiem un tika parādītas vairākas dzeltenās kartītes. Spēles temps auga ar katru minūti. 76. minūtē soda laukuma burzmā pirmais bumbu atrada Baienko, un izvirzīja “Riga FC” komandu priekšā. Atbildes pretuzbrukumā Prudnikovs trāpīja pa vārtu stabu. Pēc minūtes tieši pie soda laukuma līnijas noteikumus pārkāpa Elvis Stuglis un mēs tikām pie bīstama soda sitiena, Prudnikov trāpīja mūrī. 84. minūtē Vardanjana vietā laukumā devas uzbrucējs Kaspars Svārups. 88. minūtē nenoturamais Višņakovs zibenīgi raida bumbu vārtos panākot 4:4, un gūstot “pokeri” šajā spēlē.

Šī spēle bija fantastiska izrāde sezonas izskaņā. Līdz ar šo skaistu un notikumiem bagātu spēli mēs atvadāmies no SynotTip futbola Virslīga

Paldies par šo sezonu! Uz priekšu Spartaks!