MILJANS MILOJEVIČS: "Mums vajag dažas spēles, lai ieietu ritmā..."


16 Jul

               

     Rītdien 17. jūlijā Jūrmalas “Spartaks” aizvadīs atbildes spēli UEFA Čempionu Līgas kvalifikācijas ciklā pret klubu “Crvena Zvezda” no Belgradas. Šodien pirmsspēles preses konferencē Serbijas kluba galvenais treneris Miljans Milojevičs sniedzis savu komentāru pirms gaidāmās pirmās mājas spēles sezonā.

    “Pagājušajā nedēļā spēlējām pret Latvijas čempioniem un Jūrmalas komanda to arī apliecināja laukumā. Mēs bijām izveidojuši dažus bīstamus momentus, bet arto bija nepietiekoši, lai padarītu mūsu mājas spēli vieglāku. Bet tas ir pagātnē. Mēs centīgi strādājam un esam gatavi iepriecināt mūsu līdzjutējus.”

     Izanalizējot pieļautās kļūdas, Milojevičš uzsvēra: “Mums vajag dažas spēles, lai ieietu ritmā un tas ir tikai normāli. Pagaidām mēs neesam saspēlējušies. Esam fiziski veseli, par to šaubu nav. Uzmanībai jābūt koncentrētai mūsu spēles radīšanai. Tam nolūkam, es dažreiz mainu sākumsastāvus. Esmu priecīgs, ka man ir no kā izvēlēties”.

     Treneris arī atzīmēja, ka rītdienas spēlē nepiedalīsies divi spēlētāji – Slavoļubs Srničs un Nikola Stoiļkovičs. Slavoļubs tikai nesen ir atgriezies pie treniņiem, bet Nikola ir guvis nelielu savainojumu.

     Atbildes spēle notiks “Rajko Mitiča” stadionā Belgradā. Spēles sākums 21:30 (pēc Latvijas laika).


Foto: FK Crvena Zvezda

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.