Massimo Karrera apmeklēs mūsu mājas spēli


26 Oct


Šo svētdien mūsu komanda tiekoties ar FK «RFS», aizvadīs savu pēdējo mājas spēli šajā sezonā. Šai spēlei ir ļoti svarīga nozīme, jo izšķiras nākamā gada Eirokausu ceļazīmes liktenis.

Mūsu kluba vadība vēlas, lai pēdējā mājas spēle kļūtu par īstiem futbola svētkiem mūsu līdzjutējiem. Izņemot galvenās sezonas balvas izlozi, mēs esam sarūpējuši daudz pārsteigumu, ka arī esam uzaicinājuši uz šo spēli mūsu draugus un īpašos viesus.

Klubs nolēma uzaicināt uz mūsu pēdējo mājas spēli īpašo viesi, itāļu speciālistu Massimo Karrera, kura vārds pēdējos gados ir ļoti populārs Eiropas futbola pielūdzēju vidū. Gaidīt atbildi nenācās ilgi un Massimo, kā mūsu kluba draugs ar prieku pieņēma šo uzaicinājumu.

Massimo Karrera ir bijušais itāļu futbolists, kurš spēlēja aizsarga pozīcijā. Ir aizvadījis 114 spēles Turīnas „Juventus” rindās, kur vēlāk uzsāka savu trenera karjeru. 2016. gadā tika iecelts par Maskavas „Spartak” galveno treneri, sezonas beigās atnesot klubam zelta godalgas, 16 gadus kopš pēdējā čempiona titula.

Mēs esam ļoti priecīgi, ka Massimo pieņēma šo uzaicinājumu un ar nepacietību gaidām tik augsta līmeņa speciālistu ciemos. Aicinām visus futbola pielūdzējus šo svētdien apmeklēt mūsu pēdējo mājas spēli Jūrmalas pilsētas stadionā „Sloka”. Spēles sākums plkst. 13:00.

Foto: © Spartak.com

__________

#fkspartaks #massimocarrera #Virslīga2018 #futbols #SPAvsRFS

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.