Mūsu klubam ir pievienojies pieredzējis aizsargs Vitālijs Smirnovs


10 Jan

#LaipniLūgtsMājās

     Vitālijs Smirnovs ir 32 gadus vecs pieredzējis Latvijas aizsargs. Dzimis 1986. gada 28. jūnijā Jūrmalā. Savu futbolista karjeru bija sācis „Skonto” akadēmijas sistēmā. Karjeras laikā pārstāvēja tādus Virslīgas klubus, kā „Skonto”, „Ventspils”, „Jelgava” un „Riga FC”. Šī būs otrā reize Smirnova karjerā, kad viņš pārstāv FK „Spartaks” vienību. 2014. gada sezonā Vitālijs aizvadīja 34 spēles mūsu komandas rinadās.

Virslīgā futbolists aizvadīja rekordlielu spēļu skaitu - 226 spēles, guva 12 vārtus. Latvijas nacionālās izlases kreklā Vitālijs aizvadīja 7 spēles, atzīmējoties ar vieniem gūtiem vārtiem. Četrkārtējs Virslīgas čempions un trīskārtējs Latvijas Kausa ieguvējs.

Sveicam Vitāliju komandā un novēlam veiksmi gaidāmajā sezonā.

     „Jūrmala ir mana dzimtā pilsēta. Vienmēr ir prieks šeit spēlēt un cīnīties par augstām vietām. Mēģināšu pielietot savu ilggadējo pieredzi Virslīgā „Spartaks” rindās. Katru gadu Latvijā parādās jaunie futbolisti, līdz ar to katra jaunā sezona kļūst arvien aizraujošāka” – savu atgriešanos Jūrmalas komandā komentē Vitālijs Smirnovs.  

***

FK „Spartaks” Jūrmala ir uzsācis gatavoties jaunajai sezonai. Fiziskās sagatavotības trenera Leonardo Iparraguirre uzraudzībā komanda gatavojas treniņnometnei Turcijā, kura sāksies 29. janvārī.

Seko līdzi mūsu kluba jaunumiem mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.

_____
www.fkspartaks.lv

#fkspartaks #VitālijsSmirnovs

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.