MĀRCIS OŠS PĒC SPĒLES PRET RIGA FC


06 Aug


Pēc vakardienas spēles pret Riga FC, kuru diemžēl esam zaudējuši ar rezultātu 3:1, mūsu komandas aizsargs Mārcis Ošs ir padalījies ar savām emocijām:  

 "Protams iznākums nav apmierinošs, gribējām tomēr sasniegt vairāk. Kausa izcīna ir īpaša. Šoreiz  Riga FC kaut kur izradījās spēcīgāka par mums. Pirms spēles bijām labi motivēti, varbūt kaut kur domās traucējā pārlidojums no Eiropas Līgas spēles. Katrs sapratām spēles nozīmi. Bijām gatavi cīnīties par uzvaru.

Līdz uzvarai šoreiz pietrūka kādas veiksmīgas epizodes, kas spēli varēja pariezt pavisam citā gaisotnē. Nokļuvām iedzinējos ar 0:2 un jau bija grūti ko mainīt, tomēr maza gaismiņa paradījās, bet ar to šoreiz bija par maz!

Tagad jau visas domas par ceturtdienu, kas būs īpaša man, komandai un mūsu līdzjutējiem. Mums ir lieliskas iespējas. Gribam paradīt, ka varam paveikt lielas lietas. Katrs no mums to ļoti labi saprot. Tagad fokusējamies tikai un vienīgi tai spēlei, emocionāli un fiziski būsim tam gatavi. Ceru un ticu, ka Skonto stadionā mūs atnāks atbalstīt daudz līdzjutēju.

Gribu pateikt paldies kluba faniem, kuri mums tic un atbalsta. Paldies un tiekamies ceturtdien Skonto stadiona. Tikai kopā mēs to varam paveikt!" 

#fkspartaks #rigafc #mārcisošs

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.