"Livonijas Kauss" paliek Tallinā


05 Feb

Svētdien, 4.februārī Tallinā, norisinājās "Livonijas Kauss" atdzimšanas spēle , kurā aci pret aci cīņā devās Latvijas čempionvienība FK "Spartaks" Jūrmala un Igaunijas pērnā gada pirmās vietas ieguvējs - FC Flora Tallin komanda. Otrais pusslaiks arī izsķīra spēles rezultātu.. Jūrmalniekiem piekāpjoties FC Flora komandai ar rezultātu 0:2 (0:0). 


Gatavošanos sezonai ir atsākusies Jūrmalas "Spartaks" komanda, kurai pirmā februāra svētdiena aizritēja "Livonijas Kauss" spēles gaisotnē. Savu pirmo 90' minūšu spēli "Spartaks" komanda aizvadīja 2018. gadā. Uz Tallinu devās kopumā 19 spēlētāji, no kuriem daudzi futbolisti atrādās "Spartaks" vadībai. Tā tikai nesen FK "Spartaks" Jūrmala tika dota zaļā gaisma spēlētāju reģistrācija. Tuvākajā laikā Jūs informēsim par spēlētājiem, ar kuriem komanda ir panakusi abpusējo vienošanos.  

Jau pavisam drīz - 12.februārī, komanda dosies uz Turciju, kurā turpinās aktīvu gatavošanos gaidāmajai sezonai 3 nedēļu garumā. 

Jūrmalnieku sākumsastāvs spēlei pret FC Flora izskatījās lūk šādi : 


Atgādināsim, ka komandai nevarēja palīdzēt uz Latvijas Nacionālo izlasi izsaukti spēlētāji - Ingars Sarmis Stuglis, Edgars Gauračs un Jevgeņijs Ņerugals.

Rezervē : Todorovičs ('72), Kļavlapa (88'), Vagančuks (64'), Pilāts (61'), Minajevs, Vorobjovs, Stradiņš, Savate. 

Abām komandām spēle iesākās aktīvi. Spēles sākumā FC Floras komanda kontrolēja bumbu samērā vairāk, to arī varēja nojaust pēc komandas gatavības, jo sezona Igaunijā sākas jau 23.februārī.. Latvijā tikai 31.martā. Asu cīņu netrūka, jau spēles 11.minūtē igauņiem bija iespēja realizēt soda sitiem pie soda laukuma līnijas. Andrejam Pavlovam nācās atvairīt ļoti bīstamus sitienus, kopumā vārtsargs demonstrēja lielisku sniegumu. 25. minutē "Spartaks" komanda izlīdzināja bumbas pārsvaru, un 10 minūšu nogrieznī "Spartaks" komandai bija divas labas iespējas atklāt spēles rezultātu, tomēr pārāks bija pretinieku vārtsargs. Otrajā puslaikā ar aktīvu un bīstamu spēli sāka oponenti, rezultāts tika atklāts spēles 60.minūtē , kad ar precīzu piespēli Henrī Jervelaidem izdevās izspraukties caur diviem "Spartaks" aizsargiem (1:0). Pēc 16. minūtēm ar precīzu sitienu izcēlās Franks Līvaks  dubultojot FC Flora komandas pārsvaru (2:0). Spēle tā arī beidzās ar rezultātu "2:0". Klātienē spēli vēroja apmēram 100 skatījāji, no kuriem ir jāizsaka arī Liels Paldies mūsu komandas atbalstītājiem, kas bija mērojuši tālo ceļu uz Tallinu. 

Apsveicam FC Flora komandu ar "Livonijas Kauss" titulu , un novēlam arī panākumus Igaunijas čempionātos ! 


Informāciju sagatvoja

FK "Spartaks" Jūrmala

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.