LIELISKS OTRS PUSLAIKS UN NEIZSĶIRTS VENTSPILĪ

FK Ventspils - FK Spartaks 1:1 (1:0)
Ventspils Olimpiskais Centrs, 15:00

Mājinieki ļoti aktīvi uzsāka šo spēli. Jau spēles 11. minutē pēc stūras sitiena centrējuma bumbu mūsu vārtos raidīja brazīlietis Helio Monteiro Batista. Pirmajā puslaikā bija dažas labas iespējas arī mums, bet diemžēl nedaudz nepaveicās. Vairākās epizodēs lieliski nospēlēja arī mūsu vārtsargs Jevgenijs Nerugals.

Labi uzsākām otro puslaiku un gājām uz preikšu. Spēle kļūva ātrāka un emocionālāka. Dažu minūšu laikā sanāca nopelnīt divas dzeltenās kartītes. Vairākās epizodēs sāka parādīties asumi, bet spēles galvenais tiesnesis Edgars Maļcevs visu kontrolēja. Spēles 65. minūtē Denisu Davidovu nomainīja Vitors Faiska, lai pastiprinātu laukuma vidusdaļu. Lieliska iespēja bija Aleksandram Pridņikovam, bet bumba pēc viņa sitiena aizlidoja nedaudz garām vārtu stabam. 77. minūtē treners nomainīja aizsargu Aleksandru Kosoriču uz uzbrucēju Ariagneru Smitu pārkārtojot aizsardzības līniju. Pēc tam sekoja Alekseja Višņakova maiņa uz Kasparu Svārupu laižot laukumā trešo uzbrucēju. Tas arī nesa augļus. 89. minūtē pēc centrējuma bumba trāpīja pa vārtu stabu un pirmais uz tās bija Aleksandrs Prudņikovs, kurš raidīja bumbu vārtos.

Spēles beigās pretinieku komanda atkal sāka iet uz priekšu. Cīņas laikā laukuma centrā jau piektajā kompensācijas laika minūtē otro dzelteno kartīti dabūja Edgars Vardanjans, kurš būs spiests izlaist nākamo spēli.

Otrajā puslaikā parādījām lielusku raksturu un gala rezultāts ir pilnībā atbilstošs spēlei. Kaujiniecisks neizšķirts 1:1.