Latvijas Izlases Aizsargs Mārcis Ošs pievienojas Jūrmalas "Spartaks" meistarvienībai


01 Mar

FK "Spartaks" Jūrmala panāca vienošanos ar aizsargu - 26 gadus jauno Mārci Ošu ,kurš iepriekšējās sezonās spēlēja gan Latvijas meistarvienībā FK “Jelgava”, gan arī ārzemēs.

Mārcis Ošs (26) dzimis Limbažos, kur arī ir sācis savas futbola gaitas. Pirmo profesionālo kluba debiju piedzīvojis 2007.gada sezonā, kad pārstāvējis FK Auda komandu, kurā arī pavadījis divus gadus. Spēlējis arī FK Limbaži komandā, pēc kuras tika pamanīts un piesaistīts FK “Jelgava” meistarkomandai. Ošs Jelgavā kopumā ir pavadījis 5 Virslīgas sezonas un divas Latvijas 1.līgas sezonas, kopā aizvadot 168 spēles FK “Jelgava “komandas krāsās, gūstos 19 vārtus un atdodot 12 rezultatīvas piespēles.

Ošs 2015/16 gada sezonā pārstāvējis Polijas Ekstraklases klubu Zavžes “Gornik”, kaut arī līgums bija spēkā uz 2 gadiem , pēc komandas izkrišanas no Polijas spēcīgākās līgas , spēlētājs ar klubu, pēc kopējās vienošanās, attiecības pārtrauca, sezonas turpmāko daļu pavadot FK “Jelgava” komandā.

Ošs ar FK “Jelgava” komandu ir divkārtējais Latvijas Kausa ieguvējs (2013/14 un 2014/15), kā arī 2015.gada sezonā tika atzīts par Latvijas Virslīgas labāko aizsargu.

Izlases debiju Mārcis Ošs ir piedzīvojis tikai pagājušā gada 28.martā draudzības spēlē pret Gruzijas izlasi. Ir jāatzīmē, ka Ošs Oficiālo izsaukumu izpelnījās jau 2016.gada martā, tomēr uz laukumu nevienā spēlē tā arī nedevās. Ar Latvijas Nacionālos izlasi ir ieguvis arī “Baltijas Kauss” 2016.gadā.

Treniņnometnes laikā izdevās arī aprunāties ar pašu Mārci

1. Īsumā pastāsti par šī gada sākumu, kādi bija varianti , kur varētu spēlēt, un kā galu galā nokļuvi "Spartaks" redzes lokā ?

M.Ošs: "Jau pagājušā gada beigās bija vairāki piedāvājumi no Latvijas klubiem, bet sev biju izvirzījis merķi līdz pedējam pacīnīties kādā no ārzemju komandām. Daudzi Latvijas klubi nebija gatavi gaidīt mani līdz februārim, bet Jūrmalas "Spartaks" izrādīja interesi, ja neizdodas aizbraukt, varu pievienoties Jūrmalniekiem. Ir jāatzīst, ka beigās neizdevās aizbraukt uz Turcijas pirmās līgas komandu "Samsunspor", kas jau bija gatavi mani ņemt, bet komandai neizdevās atvērt transfēru, praktiski jau par visu biju vienojies ar viņiem... Pēc tam ātrā laikā ar mani sazinājās "Spartaks" komanda un izteica labu piedāvājumu, kuru es , protams, pieņēmu. Te nu es esmu, čempionu pilsētā. "

2. Kādas ir sajūtas kļūt par "Spartaks" spēlētāju ? Vai tev tas ir jauns izaicinājums ?

M.Ošs: " Kļūstot par "Spartaks" spēlētāju ir liela atbildības sajūta, klubs divus gadus ir kļuvis par valsts čempioniem. Priekš manis tas noteikti būs jauns izaicinājums, jo līdz šim esmu Virslīgā pārstāvējis vienu komandu. Bet esmu pārliecināts, ka mums viss izdosies, un spēsim ari šogad cīnīties par pirmo vietu. No savas puses atdošu visu, lai klubs spētu sasniegt izvirzītos
mērķus."

3. Ar daudziem spēlētājiem esi jau iepriekš spēlējis kopā, gan klubos, gan izlasē, kuru tu varētu nosaukt par savu "čomu" "Spartakā" ?

M.Ošs: "Lielāko daļu komandas spēlētāju zināju jau iepriekš. Bet, protams, lielākais un tuvākais draugs ir Ginča (Gints Freimanis), ar kuru esmu spēlējis plecu pie pleca vairākus gadus. Tāpēc, ticu, ka Tā mūsu enerģija arī parādīsies "Spartaks' komandā un spēsim arī savu spēli nodot citiem. Bet komanda veidojas labs un saliedēts kolektīvs, un beigu beigās mums visiem kopīgi būs jādodas laukumā. Palēnām visi kļūstam tuvāki viens ar otru. "Laipni lūdzam komandā, Mārci ! 


Informāciju sagatavoja:

FK "Spartaks" Jūrmala

Sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem : Jūrmala / Nike / Sportland /  Mangaļi / Medsport / Jūrmalas Vārds /  Fututre Football Latvia /

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.