Krievijas uzbrucējs Aleksandrs Prudņikovs ir papildinājis mūsu kluba rindas


12 Sep

Krievijas uzbrucējs Aleksandrs Prudņikovs ir papildinājis mūsu kluba rindas

Aleksandrs Prudņikovs ir dzimis 1989. gada 26. februārī Smoļenskā. Maskavas “Spartak” kluba sistēmas audzēknis. 2006. gadā kļuva par Eiropas čempionu Krievijas jaunatnes U-17 izlases rindās gūstot vārtus finālā pret Čehijas komandu, ka arī kļūstot par čempionāta labāko bombardieri. 2007. gadā kļuva par Krievijas čempionāta sudraba medaļas ieguvēju Maskavas “Spartak” rindās.

Karjeras laikā ir spēlējis tādos klubos, kā “Spartak” Maskava, “Terek”, “Sparta” Prāga, “Tomj”, “Kubanj”, “Alanija”, “Rubin”, “Dinamo” Maskava, “Amkar”, “Orenburg” un “Anži”. Oficiāli aizvadīja 167 spēles Krievijas Premjerlīgā.

Mēs esam priecīgi sveikt Aleksandru klubā un novēlam viņam veiksmi, ka arī ceram, ka viņš spēs ātri iejusties kolektīvā un palīdzēt komandai cīņā par Virslīgas medaļām.

Laipni lūgts Aleksandr!

#fkspartaks #aleksandrprudnikov

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.