Kovaļovs un Pavlovs paraksta līgumus , Mihadjuks pagarina vēl uz vienu gadu


07 Feb

FK "Spartaks" Jūrmala panāca vienošanos pagarināt līgumu ar pieredzējušo aizsargu Pāvelu Mihadjuku vēl uz vienu gadu, kā arī parakstīja jaunus spēlētāju līgumus ar Latvijas futbolā zināmajiem spēlētājiem Andreju Pavlovu (iepriekš FK Ventspils) un Andreju Kovaļovu (iepriekš FC RIGA).

Pāvelam šī būs trešā sezona FK"Spartaks" kreklā. Pāvels Mihadjuks savas futbola gaitas sāka savā dzimtajā pilsētā Liepājā. Jau 7 gadu vecuma Mihadjuks pievienojās Liepājas Metalurga jaunatnes sistēmai. 18 gados debitēja Liepājas Metalurga galvenajā komandā,  2 sezonu laikā aizvadot 4 spēles. Pāvels ir spēlējis tādos klubos kā RKB Arma-Riga, Ditton Daugavpils, FK Rīga, FK Ventspils, FC Jūrmala , FK Liepāja/Mogo. Ir japiebilst, ka Mihadjuks ir aizvadījis 15 spēles Īrijas Premjerlīgā - FC Dundee United un Inverness FC sastāvos. Latvijas Nacionalajā Izlasē debitēja 2009.gadā draudzības spēlē pret Bulgāriju, kopumā aizvadot 16 Starptautiskā līmeņa spēles izlases kreklā.  37 gadus vecais Mihadjuks FK"Spartaks" Jūrmala rindās kopumā aizvadījis 35 spēles (32 Latvijas Virslīgas un 3 Latvijas Kausa spēles), un laukumā pavadot 2,975 minūtes. Ir jāatzīmē, ka Mihadjuks ir arī kļuvis par Latvijas Čempionu futbolā 3 sezonas pēc kārtas, pirmajā gadā palīdzot FK Liepāja/Mogo komandai, bet jau turpmāk, pārceļoties uz Jūrmalu un palīdzot , FK"Spartaks" komandai divus gadus pēc kārtas kļūt par Latvijas Čempioniem futbolā.


Andrejam Pavlovam (38) šis nebūs pirmais gads Jūrmalas “Spartaks” komandā. Iepriekš Andrejs sargāja vārtus Jūrmalas “Spartakam” no 2012 līdz 2014 gadam, pēc kā kļuva par FK “Ventspils” spēlētāju. Kopumā Pavlova kontā ir 133 spēles Latvijas Virslīgā un 73 spēles pārstāvot dažādas komandas starptautiskā līmenī (Baltkrievija un Kipra). Izlasē debitējot tikai 23 gados (2002.gadā), Pavlovs bija viens no vārtsargiem, kas arī bija sastāvā Latvijas izlasē EURO 2004 laikā. Kopumā Pavlovs starptautiskā līmeņa spēlēs aizvadīja 4 spēles.


Andrejs Kovaļovs (28)  dzimis un audzis Daugavpilī. Tur arī sākās futbolista profesionālā karjera FC “Daugava” komandā. Latvijas un Rumānijas čempionātos Andrejs ir aizvadījis 240 spēles, gūstot 52 vārtus un 24 reizes komandas biedriem asistējot vārtu guvumā. Latvijas Nacionālajā izlasē debitējot 2010.gadā, un kopumā līdz šim brīdim aizvadot 10 spēles bez vārtu guvuma. Kovaļova ir arī ļoti laba ārzemju klubu pieredze – kontā 26 spēles augstākajā līgā Moldovā (3 vārtu guvumi). Pagājušajā sezonā Kovaļovs pārstāvēja RIGA FC komandu Latvijas Virslīgas čempionātā.


Laipni Lūdzam Jūrmalas "Spartaks" komandā! Par Uzvaru ! Informāciju sagatavoja:

FK "Spartaks" Jūrmala

Sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem : Jūrmala / Nike / Sportland /  Mangaļi / Medsport / Jūrmalas Vārds /  Fututre Football Latvia /

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.