Komandai ir pievienojies uzbrucējs Artis Jaudzems


12 Jan

#LaipniLūgtsMājās


Artis Jaudzems ir 23 gadu vecs Latvijas uzbrucējs, kurš dzimis 1995. gada 4. aprīlī Jēkabpilī. Pirmos futbola soļus veicis „Skonto” akadēmijas rindās.

Virslīgā Artis debitēja 2013. gadā FK „Metta/Latvijas Universitāte” rindās. Karjeras laikā paguva uzspēlēt arī „Jelgava” un „RFS”, pavadot 68 spēlēs Virslīgā un atzīmējoties ar 9 gūtiem vārtiem.

Šī būs otrā Jaudzema atgriešanās Jūrmalas komandā. 2016. gadā viņš pārstāvēja mūsu kluba rindas un kļuva par Virslīgas čempionu.

Fantastiku sniegumu Jaudzems parādīja pagājušajā gadā FK „RFS” dublieru komandas rindās. Viņš ne tikai palīdzēja Rīdzeniekiem iegūt Virslīgas dublieru čempiona titulu, bet arī kļuva par turnīra labāko bombardieri – 17 spēlēs 20 gūtie vārti.

„Ļoti labi esmu iejūties komandā. Noilgojos pēc futbola, prieks ir atgriezties atkal apritē. 3 gadu vecumā mēs ar ģimeni pārvācāmies uz Jūrmalu, un var uzskatīt, ka tā man ir dzimtā pilsēta. Pozitīvi atceros to gadu, kuru pavadīju „Spartakā”. Toreiz bija izveidojies labs kolektīvs ar labu treneri priekšgalā. Šosezon man ir savi personīgie mērķi – gribu nostiprināt savu vārdu Virslīgā un spēlēt nozīmīgu lomu komandā. Centīšos, un varbūt pat sanāks pieteikt sevi nacionālajā izlasē. Šogad esmu nobriedis izspiest no sevis maksimumu ” – ar savām ambīcijām dalās Artis Jaudzems.

Laipni lūgts komandā, Arti! Lai viss iecerētais izdodas.


***

Futbola klubs „Spartaks” Jūrmala ir uzsācis gatavoties jaunajai sezonai. Fiziskās sagatavotības trenera Leonardo Iparraguirre uzraudzībā komanda gatavojas treniņnometnei Turcijā, kura sāksies 29. janvārī.

Seko līdzi mūsu kluba jaunumiem mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.

_____
www.fkspartaks.lv

#fkspartaks #ArtisJaudzems

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.