Jevgeņijs Kozlovs pārceļas uz Soļigorskas „Shakhtyor”


12 Jan

11.Janvārī , nu jau bijušais futbola kluba Jūrmalas "Spartaks" 22.gadus vecais Krievijas uzbrūkošais pussargs,  Jevgeņijs Kozlovs parakstījis divu gadu līgumu ar Baltkrievijas Augstākās līgas klubu Soļigorskas "Shaktyor" , kuras galvenais treneris ir  "Spartakam" zināmais  poļu speciālists Mareks Zubs. 

Jevgeņijs Kozlovs par sezonu Latvijā:

"2017.gads "Spartakam" ,manuprāt, bija izdevies. Komanda debitēja UEFA Čempionu līgā un kļuva par Latvijas Virslīgas čempioniem otro gadu pēc kārtas. Es esmu ļoti pateicīgs FK"Spartaks" vadībai par iespēju atrasties komandā, man tie bija neazimirstami divi gadi. Vēlos novēlēt komandai veiksmi jaunajā sezonā kā arī sasniegt pašus augstākos mērķus."


Jevgeņijs Kozlovs Jūrmalas "Spartaka" rindās pievienojā 2016.gada pavasarī un aizvadīja divas pilnas Latvijas Virslīgas sezonas . Pirmajā sezonā Kozlovs izceļoties ar 5 vārtu guvumiem 30 spēlēs (26 Virslīgas un 4 LV kausa spēles ) palīdzēja pirmo reizi FK "Spartaks" vēsturē izcīnīt Latvijas Virslīgas čempionu titulu. Otrajā sezonā Jevģēnijs divkāršoja vārtu guvumu skaitu (28 spēlēs) , kas palīdzēja FK"Spartaks" Jūrmala nosargāt čempionu titulu, kā arī pats Jevgeņijs LFF laureātu sezonas noslēguma pasākumā tika atzīts par Latvijas Virslīgas 2017.gada sezonas labāko Virslīgas pussargu un labāko spēlētāju. 

No FK "Spartaks" Jūrmala puses pateicamies Jevgeņijam Kozlovam par ieguldīto smago darbu FK "Spartaks" rindās, tikai kopā Mēs kļuvām par divkārtējiem Latvijas Virslīgas čempioniem. 

Novēlam Jevgeņijam panākumus un izaugsmi arī Baltkrievijas čempionātā un turpmākajā futbolista karjerā !

Lai veicas ! 

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.