Jaunais talants Vjačeslavs Serdcevs ir pievienojies mūsu komandai


16 Jan

#LaipniLūgts


Vjačeslavs Serdcevs ir 19 gadu vecs vārtsargs no Latvijas, dzima 1999. gada 23. decembrī Jūrmalā. „Skonto” akadēmijas audzēknis. Debiju pieaugušo futbolā piedzīvoja FK „Salaspils” komandā.

Pagājušajā gadā pārstāvēja SK „Super Nova” komandu palīdzot klubam izcīnīt sudraba godalgas komanda.lv pirmajā līgā čempionātā. Aizvadīja 17 spēles, no kurām 8 reizes Vjačeslava sargātie vārti palika „sausā”.

Vairākkārt tika izsaukts jaunatnes izlasē. Latvijas U-19 izlasē aizvadīja divas spēles.

„Pēc pirmās līgas ir grūti pāriet uz tik nopietnu treniņu procesu. Nav ierasts, noslodze milzīga, bet viss ir kārtībā un es turpinu gatavoties. Ļoti gribētos šosezon pamēģināt debitēt Virslīgā, nospēlēt vismaz dažas spēles. Virslīga ir mans izaicinājums, bet labi saprotu, ka Nerugals ir ļoti stiprs vārtsargs un ar viņu konkurēt būs grūti. Bet es centīšos!” – dalās ar saviem iespaidiem Vjačeslavs Serdcevs.


Sveicam Vjačeslavu komandā un novēlam pieredzes bagātu sezonu!

***

Futbola klubs „Spartaks” Jūrmala ir uzsācis gatavoties jaunajai sezonai. Fiziskās sagatavotības trenera Leonardo Iparraguirre uzraudzībā komanda gatavojas treniņnometnei Turcijā, kura sāksies 29. janvārī.

Seko līdzi mūsu kluba jaunumiem mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.
_____
www.fkspartaks.lv
#fkspartaks #VjačesvalsSerdcevs

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.