Izcils Šarpentjē šāviens nodrošina "Spartakam" piekto uzvaru pēc kārtas mājās


29 Jun

"Optibet" Latvijas futbola Virslīgas 20. kārtas pirmajā un vienā no intriģējošākajām spēlēm Jūrmalas "Spartaks", pateicoties filigrānam Gabriela Šarpentjē sitienam, ar 1:0 apspēlēja turnīrs vicelīderi RFS.

Abas komandas pēdējā laikā saviem sastāviem bija piesaistījušas vairākus papildinājumus. Pirmā apļa savstarpējā spēlē RFS izlaida divu vārtu pārsvaru, tomēr Kauguros izrāva uzvaru ar 3:2. Savukārt otrajā aplī savā laukumā RTU stadionā RFS samierinājās ar bezvārtu neizšķirtu.

Mača pirmajā puslaikā vairāk laika uzbrukumā pavadīja "Spartaka" futbolisti divas reizes no tālienes bīstami sitot Edgaram Vardanjanam. Pirmais no tiem Dmitrija Grigorjeva sargātos vārtus neapdraudēja, kamēr nākamajā RFS vārtsargam ar slaidu lēcienu savu cietoksni bija jāglābj. Uzbrukuma smailē nonāca arī Lakijs Opara, kurš pēc Nemanjas Belakoviča piespēles bumbu trieca pāri vārtiem.

Savukārt RFS mājinieku aizsardzības vaļņus centās uzlauzt, galvenokārt, ar centrējumiem, tomēr nekas ļoti ievērības cienīgs neizdevās. Bīstamāko momentu rīdzinieki izveidoja, kad savus vārtus bija pametis "Spartaka" vārtsargs Vitālijs Meļņičenko. Nesen RFS sastāvam pienākušajam Andrejam Cigaņikam sitiens nepadevās ļoti spēcīgs, kā rezultātā Meļņičenko paguva glābt savu komandu. Puslaiku pārtraukumā abas vienības devās pie bezvārtu neizšķirta.

Otrā puslaika ievadā izcilu momentu izšķērdēja Darko Lemajičs, kurš pēc Andrijas Kaluderoviča centrējuma no izcilas pozīcijas sita tieši virsū uz vārtu līnijas esošajam "Spartaka" vārtsargam Meļņičenko. Tāpat vēlāk Meļņičenko izvēlējās īsto pozīciju, savu vienību droši glābjot pēc bīstamas RFS standartsituācijas. Viesus par izšķērdību 67. minūtē izdevās sodīt Gabrielam Šarpentjē, kurš no soda laukuma robežas spēcīgi trieca bumbu pret stabu un tieši labajā devītniekā, neatstājot nekādas cerības RFS vārtsargam Grigorjevam - 1:0 "Spartaks".


Pēc šī pavērsiena RFS uzbrukumam pārvirzīja krietni lielākus spēkus nekā iepriekš, atlikušajā laikā sagādājot ne mazums problēmu "Spartaka" aizsardzībai un vārtsargam Meļņičenko. Labākā izdevība 75. minūtē pavērās slovāku milzim Tomāšam Malecam pēc kura sitiena ar galvu bumbu no vārtu līnijas izmisīgā veidā izsita trīs jūrmalnieku aizsargi. Arī turpmākajās 20 minūtēs RFS brieda vārtu guvums, taču allaž veiksme uzspīdēja mājiniekiem, kuri Slokas stadionā izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas.

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.