INTERVIJA AR KLUBA JAUNPIENĀCĒJU VITORU SILVA HONORATO


01 Jul


Vasaras transefu logā mūsu klubam ir pievienojies aizsargs Vitors Silva Honorato no Brazīlijas. Piedāvājam Jūsu uzmanībai nelielu interviju ar Vitoru:


- Sveiks Vitor! Kā esi iejūties Jūrmalā? Vai esi pirmo reizi Eiropā?

- Sveiki visiem! Jā, tā ir mana pirmā reize, kad esmu Eiropā. Jūtos ļoti labi. Lieliska atmosfēra klubā liek justies kā mājās. Brazīlijā ir nedaudz karstāks laiks, tagad mēģinu adaptēties jūsu klimatam. Te nav tik augsti, bet tomēr šīs laiks man nav ierast.


- Tu aizvadīji lielisku karjeru Brazīlijā. Vari salīdzināt Brazīlijas un Latvijas čempionātus?

- Brazīlijā futbols ir vairāk atklāts un daudz tehniskāks. Mums nav tik daudz kontaktu spēles, kā jums šeit Latvijā. Šeit es redzu vairāk spēka futbolu un kad notiek kontakts starp spēlētājiem tiesneši svilp. Pēc manas pirmās spēles sapratu, ka šeit vajag būt vairāk uzmanīgam. Tagad mēģinu pielāgoties šādam futbola stilam. Pirmajā spēlē mēģināju palīdzēt Spartakam gūt panākamu, bet tas nebija mans maksimums tajā spēlē. Pēc spēles biju neapmierināts ar savu spēli, bet es cītīgi strādāšu, lai parādītu sevi no labās puses nākamajās spēlēs.


- Viena no nākamām spēlem būs Čempionu līgas kvalifikācijā pret “Crvena Zvezda” komandu. Ko Tu zini par šo klubu?

- Tā būs mana pirmā starptautiskā spēle. Būšu ļoti laimīgs, ja treneris dos man iespēju nospēlēt. Ja godīgi, daudz ko nezinu par Eiropas komandām, bet esmu pārliecināts, ka mēs būsim stipri un uzvarēsim šo spēli.


- “Crvena Zvezda” ir klubs no Serbijas. Nesen Brazīlijas izlase spēlēja pret Serbiju FIFA Pasaules kausā. Daži “Crvena Zvezda” spēlētāji bija piedalījušiem tajā spēlē. Esi redzējis šo spēli?

- Es redzēju tikai pirmo puslaiku tajā spēlē un nezināju, ka daži spēlētāji spēlē  “Zvezda” komandā. Paldies, tagad man ir šī informācija un es trenēšos vēl stiprāk.

__________

Vitor Silva Honorato ir dzimis 1989. gadā 16. aprīlī Brazīlijā. Pēc pozīcijas ir aizsargs. Savas futbolista karjeras laikā bija spēlējis vairākos Brazīlijas klubos, viens no kuriem bija Boavista-RJ. Boavista kluba kreklā Vitors ir aizvadījis 73 spēles un ir guvis 3 vārtus. FK Spartaks Jūrmala rindās paspējis piedalīties vienā spēlē pret Riga FC klubu.

Sveicam Vitoru mūsu klubā un novēlam viņam veiksmi.

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.