Ingus ŠLAMPE - par spēli pret PFK "Krylia Sovetov", par jauniem komandas biedriem, par Turcijas treniņnometni


13 Feb

#Intervija


Mūsu komanda turpina gatavoties 2019. gada sezonai. Mūsu kluba aizsargs Ingus ŠLAMPE padalījies ar emocijām pēc pārbaudes spēles pret PFC “Krylia Sovetov”, kur viņš guva vārtus.


- Kāds bija noskaņojums pirms spēles pret “Krylia Sovetov”?

- Noskaņojums bija labs. Komanda bija mierīga, jau dienu iepriekš zinājām sākumsastāvu. Taktiski treneris visu paskaidroja un centāmies izpildīt trenera plānus. Daļēji tas sanāca, bet otrajā puslaikā kaut kas aizgāja ne tā kā vajadzēja, bet es domāju, ka nebija tik slikti.


- Tu šajā spēlē iesiti vārtus. Pastāsti nedaudz sīkāk, kā sanāca pārspēt pretinieka vārtus?

- Nav ko daudz stāstīt. Pieslēdzos, bumba atlēca pie manis. Biju diezgan tuvu vārtu gūšanas situācijai, gāju iekšā cīņā un tā teikt “iebakstīju” bumbu vārtos. Emocijas neitrālas, tā kā sanāca zaudēt, varēja būt labākas.


- Sākumsastāvā mums sāk parādīties jaunas sejas. Vai esat jau saspēlējušies savā starpā?

- Ar Latviešu spēlētajiem diezgan vienkārši. Daudz maz visi ir zināmi, latviešu mentalitāte, komunikācija, visiem laba saikne un nekādu problēmu nav. Ar leģionāriem ir mazliet savādāk, jo daži nerunā angliski – komunikācija nav tā labākā. Uz laukuma pagaidām daudz nesaprašanās. Vēl nav tā, ka komanda ir nokomplektējusies. Kad līdz galam zināsim kurš no pārbaudāmiem paliek komandā, tad jau domāju saņemsimies kā komanda, un gan jau būs labi.


- Uzreiz nākamajā dienā ir vēl viena pārbaudes spēle. Vai komanda var izturēt šādu ritmu un kādus koriģējumus treneris ir veicis pēc šīs spēles?     

- Principā šīm divām spēlēm gatavojās divi atsevišķi sastāvi. Šajā spēlē bija tikai pāris maiņas un nākamajā spēlē vajadzētu būt citam sākumsastāvam. Tie kas spēlēja vienā spēlē, otrajā nepiedalīsies. Mums bija atsevišķi treniņi, bet cik es redzēju zīmējums un taktiskais plānojums ir identisks. Būs vairāk kā teikt eksperimentālais sastāvs, jo tiks dota iespējā jauniem pārbaudāmiem spēlētajiem, kuri ir nesen atbraukuši. Redzes, kā viņiem sanāks.


- Divas nedēļas jau esat pavadījuši Turcijā. Nedaudz pastāsti kā jūtaties, vai neesat noguruši?

- Divas nedēļas jau ir pagājušas un vēl tik pat ir priekšā. Fiziski protams uzņemam apgriezienus, ir jau daudz vieglāk strādāt ar visiem uzdevumiem. Mentāli ir nedaudz grūti atrasties visu laiku vienā vietā, viens un tas pats ritms – viesnīca, ēdiens, treniņi. Man liekas, ka tas ir tās grūtākais no kā nogursti. Bet priekšā mums ir divas brīvdienas, mainām arī viesnīcu. Būs maza atpūta un tad ar jaunu elpu varēsim atkal laisties iekšā.


***

Nākamā spēle mūsu komandai notiks jau 13. februārī pret FC "Shakhter" (Soligorska, Baltkrievija). Spēles sākums plkst. 11:00 pēc Latvijas laika.

__________
www.fkspartaks.lv
#fkspartaks #Turcija2019 #IngusŠlampe

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.