FK "Spartaks" Jūrmala uzsāk gatavošanos 2018.gada sezonai


16 Jan

Šodien, 16.Janvāri, Kauguru 2.vidusskolas futbola laukumā, -7 grādu temperatūrā, FK "Spartaks" Jūrmala futbolisti atgriezās no ziemas atvaļinājuma , lai atsāktu gatavošanos 2018.gada futbola sezonai. Īsi pēc 2017.gada sezonas beigām, daudzi "Spartaks" futbolisti ieturēja nelielu atpūtas pauzi , lai jau Decembra mēnesī atgrieztos pie individuālajiem treniņiem un aktīvās gatavošanos nākošajai sezonai. Tomēr pirmais komandas kopīgais sagatavošanās treniņš notika šodien.

Atkalredzēšanās prieku futbolistu sejās varēja novērot jau pēc pirmā kopīgi noskrietā apļa Kauguru 2.vidusskolas laukumā. Treniņa pirmajā daļā futbolistiem nācās siltāk saģērbties , termometra stabiņš Jūrmalā pārsniedza -7 grādu atzīmi, tas neatturēja komandu produktīvi pavadīt skriešanas treniņu futbola laukumā, otrajā treniņa daļā futbolisti devās iekštelpās, lai kārtīgi atsildītos un izstaipītu visus ķermeņa muskuļus.Edgars Gauračs (pa kreisi) un Pāvels Mihadjuks (no labās)
Foto: Ivars Ķezbers

Nav arī noslēpums, ka šobrīd notiek aktīva sastāva komplektācijas jautājumu risināšana ne tikai spēlētāju jautājumos, bet arī komandas tiltiņa formēšanā. Kā jau ziņojām iepriekš pagājušās sezonas Virslīgas labākais spēlētājs Jevgeņijs Kozlovs parakstījis jaunu līgumu ar Soļigorskas "Shakhtyor". Jau tuvākajā laikā sniegsim Jums pirmos ieskatus komandas sastāvā.

Šajā nedēļā futbolistiem ir paredzēti vēl 5 treniņi, kuru laikā arī jaunie spēlētāji mēģinās atrādīties kluba vadībai. Jau iepriekš ziņots, ka FK "Spartaks" Jūrmalas komanda visu Janvāri pavadīs trenējoties gan iekštelpās , gan arī arā, bet Februāra otrajā pusē FK"Spartaks" dosies 2 nedēļu garajā treniņnometnē Turcijā, kuras laikā arī aizvadīs 4-5 pārbaudes spēles.


Šonedēļ arī atklāsim jaunu rubriku - "3-Spēlētāji : 3-Jautājumi". 


FK"Spartaks" Jūrmala turpinās informēt par jaunumiem komandas sastāvā!Informāciju sagatavoja :

FK "Spartaks" Jūrmala


Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.