FK Spartaks Jūrmala komanda uzsāks 2018.gada SynotTip Virslīgas sezonu


31 Mar

Svētdien, 1.aprīlī, Olaines pilsētas stadiona futbola laukumā savu pirmo spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Spartaks Jūrmala komanda, tiekoties ar  FK Jelgava meistarvienību


Pavasaris beidzot ir ieradies Latvijas futbolā, tas liecina par jaunās sezonas sākumu. Šosezon SynotTip Virslīgas čempionātā piedalās 8 komandas – Spartaks Jūrmala, FK Liepāja/Mogo, Riga FC, FK Ventspils, FK RFS, FK Jelgava, FK Metta/Latvijas Universitāte un līgas jaunpienācēja FK Valmiera Glass ViA. Komandas sacentīsies četros spēļu apļos, divas savstarpējās spēles aizvadot mājās, bet divas izbraukumā, kopumā katrai komandai izspēlējot 28 spēles, kopā aizvadot 112 spēles sezonas laikā.


FK SPARTAKS VIRSLĪGAS STATISTIKA IEPRIEKŠĒJĀS SEZONĀS

FK Spartaks Jūrmala komanda šogad pirms sezonas sagatavošanās posmu aizvadīja labāk nekā iepriekšējos gados, gan pārbaudes spēļu ziņā, gan arī pavadot Turcijā 3 nedēļas garo treniņnometni, tajā tiekoties ar vadošajiem Krievijas klubiem. "Virslīgas Kauss" ietvaros Spartakieši izcīnīja 2.vietu. Komanda piedzīvojusi krasas izmaiņas gan treneru korpusā, gan arī spēlētāju sastāvā. Kopumā no pagājšā gada sezonas ir palikuši tikai 8 spēlētāji- Jevgeņijs Nerugals, Edgars Gauračs, Edgars Vardanjans, Inguss Šlampe, Ingars Sarmis Stuglis, Ričards Korzāns, Pāvels Mihadjuks un Aleksandrs Kosoric. Jaunajā pieteikumā ir iespējams manīt 26 spēlētājus no Brazīlijas, Serbijas, Krievijas un Nikaragvas, kā arī komandai ir pievienojušies Latvijas futbolā pieredzējušie - Mārcis Ošs, Gints Freimanis, Aleksejs Višņakovs, Andrejs Pavlovs, Andrejs Kovaļovs, Kaspars Svārups un Jurijs Žigajevs. Komandai šis ir nozīmīgs futbola gads, tā kā tieši Spartakieši piedalīsies UEFA Champion League kvalifikācijas turnīrā. Mērķi šogad ir augsti, viens no tiem ir  nosargāt čempiontitulu trešo reizi pēc kārtas (#CeļāuzTrešo). Jauna komanda un aizraujošas spēles - Mēs sakām: "Sveika jaunā SynotTip Futbola Virslīga!". 


Pie FK Jelgava stūres šobrīd ir Ravils Sabitovs, treneris Latvijā ir jau pazīstams speciālists un šo to pierādījis. Jelgavu papildinājuši Vladislavs Kozlovs, japānis Rjotaro Nakano un lietuvietis Mindaugs Grigarāvičs, vietējo spēlētāju kodolam pievienojās arī pērn „Liepāja/Mogo” kreklā spēlējušais Sadi Gvejs, kā arī pāris krievu uzbrucēju. "Virslīgas Kauss" ietvaros jelgavnieki izcīnīja 4.vietu, tā arī ar netiekoties ar Spartaks komandu pirmsezonas pārbaudījumos.


Spēles tiešraidi visas sezonas garumā nodrošinās Best4Sport TV (YouTube un Shortcut) - spēles tiešraidi varēs vērot šeit.Informāciju sagatavoja:

FK "Spartaks" Jūrmala

Sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem : Jūrmala / Nike / Sportland /  Mangaļi / Medsport / Jūrmalas Vārds /  Fututre Football Latvia

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.