Edgars Gauračs: "Esmu noilgojies pēc futbola un ar nepacietību gaidu jaunās sezonas sākumu"


07 Jan

#Intervija
#EdgarsGauračs


FK Spartaks Jūrmala turpina gatavoties jaunajai sezonai. Par komandas plāniem pirms sezonas sagatavošanas posmā stāsta kluba ģenerāldirektors Edgars Gauračs:


Pirmkārt gribu sveikt visus Jaunajā gadā. Novēlu lai šis gads atnes Jums pēc iespējas vairāk  laimes un prieka!

Runājot par mūsu klubu, tad mēs esam atgriezušies no atvaļinājuma un aktīvi uzsākam darbu. Ofisā pilnā gaitā iet darbs pie licencēšanas procesa, notiek pārrunas ar jauniem potenciāliem sadarbības partneriem. Notiek darbs ar mūsu faniem, kuri jau tagad ir gaidās par šo sezonu.

Kas attiecās uz pašu komandu, tad treniņus mēs atsāksim jau otrdien 8. janvārī, tiekoties Kauguru vidusskolas stadionā, kur trenēsimies līdz mēneša beigām.

No 29. janvāra līdz par 1. martam klubs dosies uz treniņnometni Turcijā, kur ir paredzēts aizvadīt vairākas pārbaudes spēles pret ļoti spēcīgiem pretiniekiem no Krievijas Premjerlīgas, Baltkrievijas un Kazahstānas Virslīgas, par kuriem ziņosim tuvāk nometnes sākumam.

Kā jau ierasts, starpsezonas posmā komandas sastāvā notiek pārmaiņas. Notiek aktīvs darbs pie sastāva komplektācijas jaunai sezonai. Mūsu klubu ir pametuši vairāki iepriekšējās sezonas spēlētāji. Kā Jūs jau zināt, klubu jau ir atstājuši Kaspars Svārups (FK Ventspils), Aleksejs Višņakovs (Riga FC) un Aleksandars Kosoric (Balzan FC, Malta). Paldies puišiem par iepriekšējo sezonu. Arī treneru štābā būs izmaiņas. Diemžēl, darbu ar komandu neturpinās Lietuvas specialists Tomas Ražanauskas. Sirsnīgi gribu pateikties viņam par ieguldīto darbu un novēlu veiksmi turpmākajā karjerā. Zinu, ka presē jau izskan dažā informācija par mūsu jaunā trenera kandidatūru. Neredzu jēgu kaut ko komentēt, jo tuvākajās dienās oficiāli paziņosim jauna trenera vārdu un sāksim ziņot par kluba jauniesācējiem.

Kas attiecās uz manu futbolista karjeru, tad es plānoju arī atsākt treniņus. Redzēsim, cik labi man veiksies futbolista un direktora amatu apvienošanām. Velme atgriezties laukumā ir milzīga, bet ikdienu darba rutīna brīžiem neļauj pilnībā veltīt sevi treniņiem… Katrā ziņā esmu noilgojies pēc futbola un ar nepacietību gaidu jaunās sezonas sākumu.

Vēlreiz sveicinu visus mūsu kluba draugus un līdzjutējus. Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu mājas lapā un sociālajos tīklos. Tiekamies futbolā!”


__________

#fkspartaks

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.