Edgars Fjodorovs: „Aizvadījām cienīgu spēli, nebijām arī tālu no uzvaras”


24 Feb

Noslēgusies septītā spēle treniņnometnes ietvaros. Šoreiz Kazahstānas klubs paņēma revanšu no pirmās spēles un beigās svinēja uzvaru ar rezultātu 2:1.

Vārtus jau spēles pirmajā minūtē mūsu komandas labā guva leģionārs no Nigērijas, kurš atrodas pārbaudē. Tad pirmajā puslaikā sanāca ielaist uzreiz divus vārtus. Otrajā puslaikā pretinieka vārtus pārspēt nesanāca, beigās nepatīkams zaudējums 1:2.

Mūsu komandas jaunpienācējs Edgars Fjodorovs padalījies ar emocijām pēc spēles:

„Iesākam labi, pirmie guvām vārtus, taču pietrūka koncentrācijas standartsituācijās, no kurām arī pretinieks guva divus vārtus. Otrajā puslaikā diemžēl nerealizējam savus momentus, un pie uzvaras netikām. Spēlējam ar otro sastāvu, daudz gados jauni spēlētāji. Aizvadījām cienīgu spēli, nebijām arī tālu no uzvaras. Runājot par manu spēli – bija lietas, kas sanāca un nesanāca. Noteikti varēju nospēlēt labāk. Treneris bija izvēlējies interesantu taktiku šai spēlei - uzbrūkošu stilu, kurā pēc iespējams ātrāk jānogādā bumba uz priekšu un jāgūst vārti”.


__________
#fkspartaks #fcokzhetpes #Turcija2019 #SPAvsOZH

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.