DMITRIJS KALAŠŅIKOVS UN ALEKSANDRS CAUŅA PAMET FK “SPARTAKS” JŪRMALA TRENERA KORPUSU


21 Aug


Mūsu treneru štābā atkal ir pārmaiņas. Kluba kopsapulcē tika pieņemts lēmums, ka pēc abu pušu savstarpējas vienošanās klubu atstāj Dmitrijs Kalašņikovs un Aleksandrs Cauņa.

Klubs sirsnīgi pateicas šim talantīgam un čaklam treneru pārim par milzu ieguldījumu komandas attīstībā. Novēlām abiem specialistiem veiksmi un panākumus turpmākajā futbola karjerā.

Dmitrijs Kalašņikovs bija pievienojies Jūrmalas “Spartaks” komandai šī gada 16. janvārī. Galvenā trenera asistenta amatā ir aizvadījis 27 oficiālas spēles Latvijas un Eiropas mēroga sacensībās. Pateicamies Dmitrijam par viņa profesionalitāti un neatlaidību darbā ar mūsu komandu.

Savukārt Aleksandrs Cauņa, kā konsultansts Jūrmalnieku rindas ir papildinājis šī gada 12. maijā un ir aizvadījis 19 oficiālas spēles dažāda mēroga sacensībās. Mēs pateicamies Aleksandram par viņa ieguldījumu un aktīvu dalību kluba attīstībā.


Atgādināsim, ka dažas dienas atpakaļ, pēc galvenā trenera Aleksandra Grišina atkāpšanās kluba vadību ir pārņēmis Lietuvas specialists Tomas Ražanauskas. Šobrīd tiek veikts pēdējais pārrunu posms par jaunā trenera asistenta amata iecelšanu. 

Informācija sekos tuvākajā laikā.

#fkspartaks #paldies

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.